اخبار

بازی Star Wars Jedi: Survivor در نهایت معرفی شد

شرکت EA به همراه استودیو ریسپاون اینترتینمنت و لوکاس فیلم، از دنباله بازی Jedi: Fallen Order به نام بازی Star Wars Jedi: Survivor رونمایی کردند که سال 2023 منتشر خواهد شد.

این رونمایی در جریان رویداد جشن جنگ ستارگان اعلام شده است. باری دیگر بازیکنان با شخصیت قهرمان Cal Kestis همراه خواهند شد تا در فصلی دیگر به مقابله با دشمنان بپردازند.

در نسخه جدید داستان 5 سال پس از نسخه قبلی بوده و Cal Kestis به همراه دوست ربات خود BD-1 همچنان در حال فرار هستند و با مشکلات جدیدی رو به رو می‌شوند.مشخص نیست که آیا خدمه اصلی باقیمانده به عنوان همراهان در ادامه باز خواهند گشت، زیرا Respawn تنها ظاهر BD-1 را تایید کرد و اضافه کرد که کال با گروه جدیدی از شخصیت‌های جالب ملاقات خواهد کرد.

بازی Star Wars Jedi: Survivor و بازگشت Cal Kestis

بازی Star Wars Jedi: Survivor در نهایت معرفی شد

بهبود سیستم‌های مبارزه‌ای و شباهت به بازی‌هایی چون Dark Souls در کنار مهارت‌های کاملاً جدید نیز تایید شد. استیگ آسموسن، کارگردان بازی Respawn، می‌گوید: «حتی قبل از تکمیل Jedi: Fallen Order، تیم ما دیدی داشت که چگونه ماجراجویی Cal، BD و خدمه را به دنباله‌ی بازی ببرد. ما در حال استفاده از فناوری پیشرفته برای ایجاد مبارزات جدی‌تر و داستان‌سرایی سینمایی پویاتر هستیم تا داستان کال را در حالی که بالغ می‌شود و در دوران تاریک زنده می‌ماند گسترش دهیم.»

بازی Star Wars Jedi: Survivor تاریخ انتشار دقیقی ندارد و تنها اعلام شد در سال 2023 برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و 4، رایانه شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. استودیو Respawn Entertainment وعده داده در آینده تریلر و اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا