اخبار

عنوان Star Wars Jedi: Survivor داستان دارکی دارد

در روزهای گذشته بود که عنوان Star Wars Jedi: Survivor از سوی شرکت EA معرفی شد، بازی که نسخه جدید سری Star Wars Jedi بوده و باری دیگر در نقش شخصیت کال ایفای نقش خواهیم کرد.

پیشتر استیگ آسموسن کارگردان نسخه جدید در مصاحبه با وب سایت رسمی استاروارز اطلاعاتی درباره عنوان Star Wars Jedi: Survivor ارائه کرد. او بیان داشت که نسخه جدید دارک‌تر بوده و شخصیت اصلی با کسب قدرت‌های بیشتر باید ارتباط بهتری با فورس پیدا کند.

عنوان Star Wars Jedi: Survivor این بار متفاوت است

او دقیقا اظهار داشت:

هدف از داستان این نسخه ایجاد پرسش‌هایی در ذهن بازیکنان بوده که خود باید به آن دست پیدا کنند. از آنجایی که داستان محوریت بقا دارد، عنوان Jedi: Survivor برای آن در نظر گرفته شد. در این نسخه داستانی دارک را پیش رو داریم که کل و تمامی خدمه برای زنده ماندن دست به هر کاری می‌زنند. بنابراین باید با افرادی رابطه داشته باشند که در نسخه قبلی افراد درستی نبودند.

در نسخه جدید داستان 5 سال پس از نسخه قبلی بوده و Cal Kestis به همراه دوست ربات خود BD-1 همچنان در حال فرار هستند و با مشکلات جدیدی رو به رو می‌شوند.مشخص نیست که آیا خدمه اصلی باقیمانده به عنوان همراهان در ادامه باز خواهند گشت، زیرا Respawn تنها ظاهر BD-1 را تایید کرد و اضافه کرد که کال با گروه جدیدی از شخصیت‌های جالب ملاقات خواهد کرد.

بهبود سیستم‌های مبارزه‌ای و شباهت به بازی‌هایی چون Dark Souls در کنار مهارت‌های کاملاً جدید نیز تایید شد. استیگ آسموسن، کارگردان بازی Respawn، می‌گوید: «حتی قبل از تکمیل Jedi: Fallen Order، تیم ما دیدی داشت که چگونه ماجراجویی Cal، BD و خدمه را به دنباله‌ی بازی ببرد. ما در حال استفاده از فناوری پیشرفته برای ایجاد مبارزات جدی‌تر و داستان‌سرایی سینمایی پویاتر هستیم تا داستان کال را در حالی که بالغ می‌شود و در دوران تاریک زنده می‌ماند گسترش دهیم.»

بازی Star Wars Jedi: Survivor تاریخ انتشار دقیقی ندارد و تنها اعلام شد در سال 2023 برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و 4، رایانه شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. استودیو Respawn Entertainment وعده داده در آینده تریلر و اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا