اخبار

انتشار تصویر کانسپت جدید از بازی Starfield

هر سال 6 می روز ملی فضا بوده و شرکت بتسدا تصمیم گرفت به همین مناسبت و باتوجه به اینکه اثر بعدی آنها یعنی بازی Starfield نیز مناسباتی با فضا دارد، تصویر کانسپت جدیدی منتشر کرد.

بتسدا که همیشه در انتشار تصاویر کانسپت بازی نقش آفرینی آینده Starfield فعال است، در جدیدترین تصویر کانسپت به نمایش محیط داخل یک سفینه فضایی پرداخته است. گذشته از آن یک تصویر دیگری هم منتشر شده و در آن ربات کوچکی روی هوا در حال پرواز بوده و شخصیت اصلی این عنوان را در حال کاوش نشان می‌دهد.

بازی Starfield با کانسپتی چشم نواز همراه می شود

انتشار تصویر کانسپت جدید از بازی Starfield

طرفداران بتسدا سخت در انتظار هستند سال جاری به تجربه بازی Starfield بپردازند زیرا مایکروسافت و بتسدا می‌خواهند این اثر نقش آفرینی را تا اواخر امسال دردسترس قرار دهند. متاسفانه Starfield بازی انحصاری ایکس باکس سریا یکس/اس و رایانه شخصی خواهد بود و قرار نیست به کنسول پلی استیشن سونی بیاید.

گفته شده در 12 ژوئن مایکروسافت و بتسدا یک رویداد آنلاین برای ایکس باکس برگزار کرده و طی آن نمایشی از Starfield را شاهد خواهیم بود که احتمالا گیم پلی از این بازی است.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و مشخص شود بتسدا در آینده چه اطلاعاتی از اثر مورد انتظار خود منتشر خواهد کرد. تاریخ انتشار این بازی 11 نوامبر سال 2022 خواهد برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید به وب سایت بازی استارفیلد مراجعه کنید.

شایان ذکر است که امسال بتسدا چند اثر دیگر نیز برای انتشار دارد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا