اخبار

به‌روزرسانی تلگرام 5.3 باقابلیت‌های جذاب جدید عرضه شد

به‌روزرسانی تلگرام 5.3 با ویژگی های مرفه جدید برای سیسم عامل‌های اندروید و iOS عرضه کرده شده است. این به‌روزرسانی شامل تغییرات کلی در سیستم تصویر پس‌زمینه شده است. با موبایلستان همراه باشید.

به‌روزرسانی تلگرام 5.3 باقابلیت‌های جذاب جدید عرضه شد

مطالب مرتبط

به‌روزرسانی تلگرام 5.3 به کاربران اجازه می‌دهد تا از تصویرهای بسیار زیادی برای پس‌زمینه تلفن همراه هوشمند خود استفاده کنند. همچنین اگر این کاربران تصویر موردعلاقه خود را از میان تصاویر پیشنهادی تلگرام نیافتند می‌توانند از قابلیت جستجوی این نرم‌افزار استفاده کرده و تصاویر بیشتری را بر اساس رنگ و موضوع مرتبط بیابند یا حتی تصاویر موردعلاقه خود را آپلود کنند و تنظیمات یاد شده را اعمال کرده و از آنها استفاده کنند.

فرایند تنظیم یک تصویر پس‌زمینه نیز به‌روزرسانی شده است و شما اکنون می‌توانید گزینه‌ای را برای تار کردن تصویر و خوانا کردن بیشتر چت به کار ببرید اما متأسفانه تنظیمات این قابلیت هنوز درست نیست و تصویر را به حدی تار می‌کند که دیگر چیزی از آن برای تشخیص دادن باقی نمی‌ماند. شاید قرار دادن یک اسلایدر برای کنترل میزان تاری تصویر انتخاب مناسب‌تری بود که تلگرام از آن غافل شده است.

شما همچنین می‌توانید یک الگو را به‌عنوان تصویر پس‌زمینه خود انتخاب کنید و رنگ آن الگو را نیز از میان میلیون‌ها رنگ در نظر گرفته شده تعیین کنید و زمانی که پس‌زمینه را انتخاب کردید می‌توانید با یک اشاره آن را در سراسر این نرم‌افزار اعمال کنید. همچنین می‌توانید تصاویر پس‌زمینه شخصی خود را با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آن‌ها نیز از این تصویر استفاده کنند.

به‌روزرسانی اندروید نسخه 5.3 تلگرام هم‌اکنون برای دانلود آماده است اما نسخه iOS به دلیل قطعی موقتی اپ استور که موجب جلوگیری از به‌روزرسانی برخی از نرم‌افزارها شده است هنوز در دسترس نیست اما این مشکل ظرف چند ساعت آینده برطرف خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا