اخبار

تلگرام premium رسما معرفی شد و تا پایان ژوئن دردسترس قرار می گیرد

پاول دوروف بنیان گذار و مدیرعامل تلگرام به تازگی در بیانیه‌ای خبر از نسخه پولی این پیام رسان با نام تلگرام premium داده که در قبال مبلغی ویژگی‌های اضافی در اختیار مخاطب خواهد گذاشت.

امروز آقای Pavel Durov، بنیان‌گذار و مدیر عامل شبکه اجتماعی تلگرام، در کانال رسمی خود نسخه پولی تلگرام یا همان Telegram Premium را تایید کرد.

همانطور که می‌دانید در یک ماه اخیر چندین خبر در مورد نسخه پریمیوم اپلیکیشن تلگرام منتشر شده است. در این راستا چندی پیش نیز خبری منتشر شد که نوید معرفی Telegram Premium در آینده‌ای نزدیک را می‌داد، اما تا امروز هیچ‌یک از مدیران اجرایی این کمپانی حرفی در این باب مطرح نکرده بودند. اخیراً آقای Pavel Durov، مدیرعامل و بنیان‌گذار تلگرام به صورت رسمی وجود نسخه پولی تلگرام با نام Telegram Premium را تایید کرد.

تلگرام premium نسخه پولی از پیام رسان محبوب

بر اساس گفته‌های مدیر عامل تلگرام، نسخه پولی این شبکه اجتماعی تا پایان ماه جاری رسماً معرفی خواهد شد. وی در پست اخیر خود برای اطمینان خاطر کاربران کنونی این شبکه اجتماعی عنوان کرد:

لازم به نگرانی نیست؛ تمام قابلیت‌هایی که تاکنون رایگان بوده‌اند، در ادامه نیز رایگان باقی می‌مانند. در ادامه قابلیت‌های بسیاری به اپلیکیشن تلگرام اضافه خواهد شد و حتی کاربرانی که به عضویت نسخه‌ی پریمیوم در نمی‌آیند هم به برخی از این قابلیت‌ها دسترسی خواهند داشت. آقای دوروف از Telegram Premium با عنوان یک «طرح عضویت پولی» (Subscription) نام برد که به کاربران قابلیت‌های جدید، سرعت بالا و منابع بیشتر را ارائه می‌دهد. این نسخه همچنین به کاربران اجازه می‌دهد با کمک‌های مالی از تلگرام حمایت کنند و به جدیدترین قابلیت‌های این اپلیکیشن دسترسی داشته باشند.

وی همچنین بیان کرد حتی کاربرانی که عضو پریمیوم تلگرام نمی‌شوند هم از برخی قابلیت‌های جدید از قبیل مشاهده‌ی فایل‌های نوشتاری بزرگ (Extra-Large Documents)، دسترسی به استیکرهای جدید و استفاده از ایموجی‌های واکنش پریمیوم که قبلاً استفاده شده است بهره‌مند خواهند شد.

مدیر عامل اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام در پایان گفته‌های خود مدعی شد هرچند تبلیغات منتشر شده در کانال‌های عمومی تلگرام بسیار موفقیت‌آمیز بوده‌اند، اما سرویس پریمیوم تلگرام باید روی کاربران متمرکز شود، نه تبلیغات.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا