اخبار

نسخه بتا تلگرام پریمیوم در دسترس قرار گرفت

تلگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است. این برنامه اغلب به دلیل حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین قوی خود موردتوجه قرار می‌گیرد. مانند هر برنامه یا سرویس دیگری، تلگرام نیز برای فعال نگه داشتن پلتفرم نیاز به کسب درآمد دارد. اپلیکیشن پیام‌رسان اخیراً یک پلتفرم تبلیغاتی برای کانال‌های عمومی یک به چند ارائه کرده و اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت نسخه تلگرام پریمیوم را با ویژگی‌های اضافی ارائه نمود که هزینه دارد.

اخیراً هنگام آزمایش آخرین نسخه بتای 8.7.2 برنامه تلگرام در iOS، یکی از کاربران شکلک‌ها و استیکرهای واکنشی را کشف کرد که به عنوان انحصاری تلگرام پریمیوم برچسب‌گذاری شده‌اند. اگر کاربران این استیکرها و ایموجی‌ها را انتخاب کنند، از آنها خواسته می‌شود که در سرویس پولی ثبت نام کنند.

کاربران رایگان از مشاهده استیکرهای خاص در یک رشته مکالمه منع شده‌اند و همچنین از آنها خواسته می‌شود که در سرویس پریمیوم مشترک شوند. کاربران پریمیوم همچنین یک نماد ستاره گرادیان در کنار نام کاربری خود دریافت خواهند کرد.

تلگرام پریمیوم بزودی فعال خواهد شد

نسخه بتا تلگرام پریمیوم در دسترس قرار گرفت

در حال حاضر، این ویژگی‌های پریمیوم فقط در نسخه بتا بوده و باید منتظر ماند تا نسخه نهایی این حالت دردسترس قرار گیرد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به عنوان سازنده آواتار شناخته می‌شود توسط ساب ردیت r/telegram شناسایی شد. ظاهراً، این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد شیب‌ها را با شکلک‌ها، برچسب‌ها یا مونوگرام ترکیب کنند تا آواتارهای ساده یا طرح دار ایجاد کنند. این در نسخه بتا macOS تلگرام رویت شده است.

تلگرام پریمیوم در نسخه بتا نشان می‌دهد که اشتراک پولی برنامه مورد نظر بزودی فعال خواهد شد. تلگرام هنوز در این مورد اظهار نظر رسمی نکرده است. باید منتظر ماند تا در نهایت نسخه نهایی این حالت تلگرام ارائه شود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا