اخبار

به‌روزرسانی تلگرام به نسخه 5.2

شاید باورش سخت باشد ولی تلگرام هم‌اکنون 200 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این محبوبیت را به خاطر امنیت فوق‌العاده زیاد و به‌روزرسانی‌های به موقعی که ارائه می‌کند، به دست آورده است. برای دانستن قابلیت های افزوده شده جدید به به‌روزرسانی تلگرام با موبایلستان همراه باشید.

به‌روزرسانی تلگرام به نسخه 5.2

مطالب مرتبط

جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام قابلیت‌های تعامل گروهی و تغییرات مرتبط با کیفیت زندگی را به همراه داشته است. اول‌ازهمه حائز اهمیت است که این نسخه جدید از تلگرام با  مجوزهای جهانی برای گروه‌ها ارائه شده است که به ادمین ها اجازه می‌دهد تا اعضای هر گروه را از پست کردن برخی محتواهای خاص بازدارند.

این به‌روزرسانی تنظیمات گروهی یکپارچه‌ای را برای کاربران به ارمغان می‌آورد که به ادمین ها اجازه می‌دهد تا گروه‌ها را عمومی کرده و دسترسی‌های جدیدی را برای انجام این سری از تنظیمات در اختیار داشته باشند. اما این تمام ماجرا نیست و تلگرام هم‌اکنون به کاربران پلتفرم‌های اندروید و iOS  خود اجازه می‌دهد تا چت‌ها و هیستوری های پاک شده را تا مدت‌زمان 5 ثانیه دوباره زنده کنند.

علاوه بر این انیمیشن‌های جدیدی برای زمان دانلود و آپلود محتوای چندرسانه‌ای به همراه گزینه‌های مرتب‌سازی جدید در مخاطبان به این نسخه افزود شده است. تلگرام 5.2 هم‌اکنون برای دانلود از طریق اپ استور و پلی استور آماده است پس اگر این نرم‌افزار را در همراه هوشمند خود دارید بهتر است برای دریافت این به‌روزرسانی اقدام کنید و از مزایای جدید آن بهره‌مند شوید.


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا