اخبار گوناگون

اپل واچ سری 7 ظرفیت باتری بالایی دارد

از زمان اولین نسخه اپل واچ شاهد تبلیغات شرکت کوپرتینویی مبنی بر عمر باتری 18 ساعته این ساعت هوشمند بودیم. این عمر باتری برای سری 6 صدق می‌کند اما اپل قصد دارد برای نسل جدید بهبودی در نظر گیرد و یک ساعت هوشمند ارتقایافته در نظر گیرد.

گفته شده سنسورهای جدید هم به اپل واچ سری 7 اضافه خواهد شد. حتی قرار است سال 2022 شاهد ساعتی باشیم که حسگر سنجش دمای بدن دارد. باتوجه به اینکه برخی حسگرها عمر باتری را کاهش می‌دهند، اپل ترجیح داده مدل 2021 را از برخی حسگرها محروم سازد. بنابراین حسگر سنجش دمای بدن به جای مدل 2021 در مدل 2022 تعبیه خواهد شد.

تراشه اپل واچ سری 7 از نوع SiP بوده و در نهایت انرژی بیشتری را نگه خواهد داشت و موجب افزایش عمر باتری می‌شود. پیشتر نیز تصاویر رندر اپل واچ سری 7 منتشر شد که این ساعت را با نمایشگر مربعی و حاشیه با انحنای کم نشان می‌داد. با این تفاسیر برند کوپرتینویی قصد دارد ارتقایی در بحث طراحی و باتری برای این ساعت در نظر گیرد.

همچنین اپل واچ سری 7 پشتیبانی بهتری از UWB خواهد داشت. در سال‌های بعد اپل می‌خواهد حسگرهای بیشتری را به این ساعت بیافزاید که از جمله باید به حسگر تشخیص قند خون، سنجش الکل و برخی دیگر اشاره کرد. به هر حال باید تا ماه سپتامبر امسال منتظر ماند تا مشخص شود شرکت کوپرتینویی چه برنامه‌ای دارد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا