اخبار

بازی The Division Resurgence با گیم پلی تاکتیکی معرفی شد

پس از ماه‌ها افشا اطلاعات یوبیسافت سرانجام نسخه موبایل بازی The Division را تحت عنوان بازی The Division Resurgence معرفی کرد. عنوانی که به رقیب جدی عناوینی چون PUBG بدل خواهد شد.

یوبیسافت رسماً در وبلاگ خود فاش کرد که بازی موبایلی آینده “The Division Resurgence” نام دارد. این یک بازی رایگان خواهد بود که بازیکنان iOS و اندروید به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. داستان Resurgence روایتی متعارف را دنبال می‌کند که در همان دنیای The Division و The Division 2 اتفاق می‌افتد. شما به عنوان عوامل بخش میهن استراتژیک (SHD) بازی خواهید کرد که در شهر نیویورک مستقر شده‌اند تا شهروندان را نجات دهند و جامعه سقوط کرده را از آن پس بگیرند. گروه شورشی به نام “The Freemen”.

بازی The Division Resurgence یک عنوان موبایلی مهیج

بازی The Division Resurgence با گیم پلی تاکتیکی معرفی شد

همانطور که شد بازی دقیقا براساس همان دنیای The Division جریان داشته و شما به نبردهای منطقه‌ای می‌پردازید و ممکن است کنترل یک بلوک منطقه‌ای را برعهده گیرید. جالب است که این عنوان را در قالب یک بازی موبایلی شاهد باشیم. طبق تریلر بازی دارای گرافیک قابل توجهی بوده و گیم پلی سرگرم کننده‌ای دارد.

بازی The Division Resurgence شامل چندین کلاس شده و پس از انتشار نیز کلاس‌های بیشتری ارائه خواهد شد. این عنوان شامل حالت انفرادی و co-op می‌شود. در حال حاضر، تمام منابع رسمی ادعا می‌کنند که The Division Resurgence “به زودی” منتشر خواهد شد. اما مشخص نیست این تاریخ سال 2022 خواهد بود یا 2023.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مراجعه کنید. انتظار داریم بزودی اخبار بیشتری منتشر شود.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا