اخبار

انتشار اطلاعاتی از تبلت نسل دهم آیپد اپل

به نظر می‌رسد تبلت نسل دهم آیپد اپل مجهز به تراشه A14 و درگاه USB-C خواهد بود. این شرکت سال گذشته آیپد نسل 9 را به قیمت پایه 329 دلار عرضه کرد و حالا به نظر می‌رسد این شرکت مدل بعدی آن را با ارتقاهای قابل‌توجهی معرفی خواهد کرد.

طبق اطلاعاتی که امروز فاش شده، آیپد نسل 10 مجهز به همان نمایشگر رتینا آیپد ایر 2022 اپل با وضوح 2360×1640 پیکسل خواهد شد و بنابراین سایز آن از 10.2 به 10.9 اینچ تغییر خواهد کرد. با این حال، انتظار نمی‌رود که نمایشگر این تبلت، مثل تبلت‌های پیشرفته اپل، روشنایی بالا و پوشش رنگ بهتری داشته باشد. اپل، آیپد ایر جدید خود را اسفندماه سال گذشته با قیمت ارزان‌تر معرفی کرد.

تبلت نسل دهم آیپد اپل بزودی از راه خواهد رسید

همچنین آیپد نسل 10 مجهز به تراشه A14 بایونیک با قابلیت 5G خواهد بود و از یک درگاه USB-C نیز بهره خواهد برد. به این ترتیب، درگاه لایتنینگ برای همیشه از روی همه تبلت‌های اپل حذف خواهد شد. البته اپل تاکنون همه تبلت‌های رده‌بالاتر خود را مجهز به این درگاه کرده است و واقعا معلوم نیست که چرا این شرکت همچنان بر استفاده از درگاه لایتنینگ روی گوشی های آیفون خود اصرار دارد. هرچند با توجه به قانون اخیر اتحادیه اروپا، این شرکت سرانجام مجبور به استفاده از USB-C در آینده نزدیک خواهد شد.

هنوز زمان معرفی آیپد نسل 10 مشخص نیست، اما اگر اپل بخواهد مثل سال قبل عمل کند احتمالا آن را پاییز امسال به‌همراه سری آیفون 14 رونمایی خواهد کرد. برای کسب جزئیات تکمیلی بهتر است منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا