اخبار

دوربین نوکیا 9 چگونه کار می‌کند؟

کمپانی عکاسی دیجیتال لایت (Light) که به طرفداری از امکانات فراهم‌شده برای عکاسی به‌واسطه دوربین‌های چندگانه تلفن‌های همراه هوشمند معروف شده است، به‌تازگی در وب‌سایت خود بخشی را به دوربین‌های این دستگاه‌ها اختصاص داده است که به‌ظاهر به تیزر دوربین نوکیا 9 شباهت زیادی دارد. با موبایلستان همراه باشید.

دوربین نوکیا 9 چگونه کار می‌کند؟

مطالب مرتبط

این وب‌سایت دوربین‌های 4، 6 و حتی 9 لنزی‌ای را به نمایش درمی‌آورد که به‌ صورت‌های مختلف در بدنه پشتی تلفن همراه هوشمندی چیده شده‌اند و حتی فلش و سنسورهای نوری نیز در این بخش جای داده‌شده‌اند. بااین‌وجود دوربین نوکیا 9 PureView که رونمایی از آن به‌زودی انجام خواهد شد، تنها با پنج لنز در بدنه پشتی خود رونمایی می‌شود.

اگر نوکیا موفق شده باشد که بخشی از وب‌سایت لایت را به خود اختصاص بدهد به‌احتمال‌قوی همکاری‌ای را با این کمپانی که بیش از این با Foxconn مشارکت داشته است، آغاز کرده است. کمپانی لایت هم‌اکنون دوربین 16 لنزی ویژه‌ای را به بازار عرضه کرده است که دارندگان آن عنوان کرده‌اند که در 80 درصد مواقع می‌توان این دوربین را جایگزین دوربین‌های DSLR کرد.

کمپانی لایت مزایای دوربین 16 لنزی خود را تحسین می‌کند و مدعی شده است که اکنون می‌تواند این فناوری داغ در تلفن‌های همراه هوشمند نیز به کار ببرد و با استفاده از آن، به‌طور هم‌زمان وضوح بی‌نظیر و 13 گام محدوده دینامیکی را به ثبت برساند. البته می‌توان به این قابلیت‌ها امکان تنظیم عمق عکس‌ها را نیز افزود که تنها با دوربین‌های چندگانه ممکن خواهد شد. به‌این‌ترتیب اگر قرار باشد که نوکیا 9 تلفن همراهی 5 لنزی باشد، قابلیت‌های عکاسی آن چندین برابر بیشتر از دوربین‌های عادی خواهد بود.

البته باید خاطرنشان کرد نوکیا 9 PureView قیمت چندان ارزانی ندارد . شایعات اخیر در رابطه باقیمت این محصول و تاریخ عرضه آن اظهار داشته‌اند که نوکیا 9 با برچسب قیمتی 880 دلار به بازار عرضه می‌شود که برای یک همراه هوشمند چینی رقم بسیار بالایی است. همچنین با توجه به قیمت در نظر گرفته‌شده انتظار می‌رود که باقی مشخصات این تلفن همراه هوشمند نیز بسیار خوب و قابل‌قبول باشد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا