اخبار

رندر جدید خانواده گلکسی اس 22 و آشکار شدن اطلاعاتی تازه

به تازگی تصاویر شماتیکی از خانواده گلکسی اس 22 منتشر شده که طراحی دقیق نسل بعدی پرچمداران سری گلکسی اس سامسونگ را افشا می‌کند و می‌گوید چگونه هستند.

در طرح شماتیکی شاهد ساختار گوشی‌های خانواده گلکسی اس 22 از زوایای مختلف هستیم. سال 2022 سامسونگ سه مدل پرو، اولترا و استاندارد را معرفی خواهد کرد.

طبق طرح شماتیک، نسخه اولترا ساختاری شبیه به سری نوت پیدا کرده اما دو مدل دیگر ساختار سری گلکسی اس را دارند. گویی شایعات درست حدس زدند و سامسونگ قصد حذف سری نوت را داشته و در مقابل یک مدل نوت هر سال همراه سری گلکسی اس معرفی کند و آن را با نام گلکسی اس اولترا عرضه نماید.

رندرهای جدید گلکسی اس 22 و آشکار شدن اطلاعاتی تازه

خانواده گلکسی اس 22 و برادرانش طرحی متفاوت نسبت به قبل دارند

طرح شماتیک از گلکسی اس 22 نشان می‌دهد ماژول دوربین مدل پرو و استاندارد یکسان است اما طرح مدل اولترا کاملا متفاوت از دو مدل دیگر خواهد بود. گذشته از آن نسخه اولترا جا قلمی هم دارد و دقیقا تایید می‌کند با یک گلکسی نوت در کالبد گلکسی اس رو به رو هستیم.

رندرهای جدید گلکسی اس 22 و آشکار شدن اطلاعاتی تازه

احتمالا خانواده گلکسی اس 22 در ماه فوریه رونمایی و عرضه خواهند شد. گفته شده این سری با چیپ اگزینوس مجهز به گرافیک AMD همراه هستند و نسخه اسنپدراگونی هم خواهند داشت. در هر صورت باید منتظر ماند تا مشخص شود کره‌ای‌ها برای سال 2022 چه پرچمداری را توسعه دادند و معرفی خواهند کرد.

جزئیات بیشتری در کار نیست و بهتر است به انتظار خود ادامه دهیم.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا