اخبار

انتشار تصویر رندر اپل آیفون 14 با صفحه نمایش حفره دار

ممکن است حدود 9 ماه تا عرضه رسمی سری اپل آیفون 14 فاصله داشته باشیم، اما این بدان معنا نیست که قرار نبوده شاهد انتشار شایعات یا برخی از این موارد باشیم.

اخیراً، طراحی ظاهری صفحه نمایش آیفون 14 اپل به صورت آنلاین فاش شده که حفره دوربین را نشان می‌دهد که با فیس آیدی همراه است. یکی از کاربران توییتر به نام جف گروسمن عکسی از آیفون 14 واقعی با طراحی صفحه نمایش فوق‌الذکر را به اشتراک گذاشته است. با این حال نباید آن را حقیقی دانست و بلکه یک تصویر رندر محسوب می‌شود.

گروسمن توانست با ایجاد یک اسکرین شات، آیفون خود را به شکلی شبیه آیفون 14 آینده “تبدیل” نماید تا نمایشگر پرچمدار آینده اپل را تجسم کند. او به سادگی این طرح را به لطف فتوشاپ ساخته و ظاهر طبیعی ایجاد نمود. در حالی که تصویر چهره حقیقی آیفون 14 نیست اما اگر صحت داشته باشد، چنین طرحی، قطعا ارتقا بزرگی در ظاهر نسبت به نسل قبل پیدا خواهد کرد.

اپل آیفون 14 و لو رفتن تصویر آن

انتشار تصویر رندر آیفون 14 اپل با صفحه نمایش حفره دار

با این حال، به خاطر داشته باشید که شایعاتی که تاکنون شنیده‌ایم حاکی از آن است که تنها مدل‌های Pro این تغییرات طراحی  را دریافت خواهند کرد. وقتی صحبت از مدل‌های معمولی و مقرون به صرفه‌تر به میان می‌آید، سوالی به وجود می‎‌آید. آیا آنها نیز چنین سبک طراحی خواهند داشت یا همچون نمونه‌های قبل هستند.

سال 2021 اپل ناچ آیفون 13 را نسبت به نسل قبل کوچک کرد تا بتواند رضایت مخاطب را جلب کند. اما سال جاری به نحوی باید از طراحی حفره بهره گیرد زیرا ناچ کوچک‌تر از این بی معنا خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا