اخبار

گزینه رنگی سری iPhone 14 اپل لو رفت

تاکنون شایعات بسیاری درباره مشخصات و طراحی سری iPhone 14 اپل منتشر شد و حال وقت آن رسیده تا درباره گزینه رنگی این خانواده نسل جدید جزئیاتی بدست بیاوریم.

به تازگی در ویبو و صفحه AppleTrack جزئیاتی پیرامون رنگ خانواده آیفون 14 منتشر شد که جالب توجه است. طبق این پست هر دو مدل آیفون 14 و 14 پرو گزینه رنگی بنفش خواهند داشت. پیش از این اپل شش ماه پس از عرضه سری آیفون 12، گزینه بنفش آنها را عرضه کرد.

پس از آن نیز گزینه سبز رنگ آیفون 13 پرو و پرو مکس هم مدتی بعد از عرضه به بازار رسیدند. بسیاری از علاقمندان انتظار دارند اپل برای نسل جدید رنگ جدیدی به کار گیرد. به هر حال رنگ بنفش در هنگام عرضه موجود است و افراد نباید منتظر بمانند تا به فروش برسد. طبق پست دیگری در Weibo، آیفون 14 نسخه 6.1 اینچی و آیفون 14 مکس 6.7 اینچی نیز در رنگ‌های Midnight، Starlight، Sky Blue و Red در دسترس خواهند بود، در حالی که آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی سه رنگ نقره‌ای، گرافیتی و طلایی دارند.

سری iPhone 14 اپل با رنگ‌های جدید

گزینه رنگی سری iPhone 14 اپل لو رفت

همچنین به نظر می‌رسد که آیفون 14 پرو نسبت به مدل‌های ساده رنگ بنفش تیره‌ای دارد. اگرچه این شایعات از منابع غیرقابل تأیید می‌آیند، اما توسط ShrimpApplePro، که اولین کسی بود طراحی جدید آیفون 14 پرو را فاش کرد، از آنها پشتیبانی شده است.

یکی دیگر از مواردی که فاش شده این است سری آیفون 14 از طراحی فلاش جدید بهره می‌برد. فلاش جدید برخلاف طراحی دایره‌ای دوگانه که در مدل‌های اخیر دیده می‌شود، به عنوان یک دایره کوچک در یک دایره بزرگ توصیف شده است. مشخص نیست که فلاش جدید به هر طریقی عکاسی را بهبود می بخشد یا خیر.

در هر صورت باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند تا مشخص شود برنامه چیست و اپل چه محصولی از سری آیفون 14 معرفی خواهد کرد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا