اخبار

برترین تلفن‌های همراه هوشمند هفته اول سال 2019

ورود به سال جدید میلادی تغییرات زیادی را درزمینهٔ 10 تلفن همراه هوشمند برتر هفته به همراه داشته است که یکی از آن‌ها ورود یک تلفن همراه هوشمند جدید و قرار گرفتن آن در صدر جدول‌بندی برترین همراه‌های هوشمند هفته بوده است. این بار نیز به رسم همیشه برترین تلفن‌های همراه هوشمند هفته توسط وب سایت gsmarena معرفی شده است. با موبایلستان همراه باشید.

برترین تلفن‌های همراه هوشمند هفته اول سال 2019

مطالب مرتبط

تلفن همراه هوشمند شیائومی ردمی نوت 6 پرو در این هفته با صعود دو پله‌ای خود توانست گلکسی A8s را شکست بدهد و جایگاه نخست برترین تلفن‌های همراه هوشمند هفته را از آن خود بکند. بااین‌حال تلفن همراه هوشمند دیگر این کمپانی یعنی شیائومی می پلی به پله پنجم سقوط کرده است.

تلفن همراه هوشمند سامسونگ گلکسی A7 سال 2018 نیز با راندن نوا 4 به‌جایگاه سوم، توانست عنوان سومین تلفن همراه هوشمند هفته اول سال 2019 میلادی را کسب کند. ششمین جایگاه هم متعلق به شیائومی ردمی 7 شد که همین امر موجب شد تا پوکوفون F1 به‌جایگاه هفتم نزول کند.

بعدازاین تلفن‌های همراه هوشمند، آنر ویوو 20 نیز دوباره به این جدول‌بندی برگشته است ولی ورود آن چندان موفقیت‌آمیز نبوده و جایگاه هشتم متعلق به این همراه هوشمند است. تمامی این‌ها در حالی اتفاق افتاده است که تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس 8 و اپل آیفون 6s همچنان برای ماندن در این فهرست مقاومت می‌کنند و به ترتیب رده نهم و دهم را اشغال کرده‌اند.

درنهایت چیزی که بیشتر از همه جلب‌توجه می‌کند این است که تلفن همراه آنر 8X و هواوی میت 20 پرو که در هفته‌های گذشته در این جدول‌بندی حضورداشته‌اند، در سال جدید طرفداران خود را تا حدی از دست داده‌اند و همراه‌های هوشمند دیگر نظر علاقه‌مندان آن‌ها را جلب کرده‌اند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا