اخبار

اپ Switch to Android انتقال داده از آیفون به اندروید را ساده می کند

گوگل انتقال اطلاعات از آیفون به گوشی اندرویدی را از طریق اپ Switch to Android آسان‌تر کرد. این شرکت همیشه دوست داشته که کاربران آیفون به گوشی‌های اندرویدی سوئیچ کنند و به همین‌خاطر حالا آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن Switch to Android عرضه کرده است که این کار را راحت‌تر خواهد کرد.

این آپدیت قرار است انتقال داده‌های آیفون به هر گوشی دیگری با سیستم‌عامل اندروید 12 آسان‌تر کند. از طرفی، اپلیکیشن Switch to Android که تاکنون فقط با گوشی‌های پیکسل گوگل سازگار بود قرار است در آپدیت جدید با همه گوشی‌های اندرویدی که جدیدترین نسخه اندروید را اجرا می‌کنند کار کند.

به این ترتیب، با آپدیت جدید Switch to Android، آن‌دسته از کاربران آیفون که به فکر سوئیچ کردن به اندروید بودند می‌توانند به‌تدریج این کار را انجام دهند و هیچ نگرانی از بابت انتقال داده‌های خود نخواهند داشت.

اپ Switch to Android و ساده سازی انتقال داده در گوشی

پروسه انتقال اطلاعات از آیفون به گوشی‌های اندرویدی در آپدیت جدید Switch to Android کار سخت و پیچیده‌ای نیست و شما با انتخاب چند گزینه قادر به انجام آن خواهید بود.‌ از طرفی، این‌روزها اکثر اپلیکیشن‌های iOS روی اندروید هم قابل‌دسترس هستند و کاربران مشکلی از این بابت هم نخواهند داشت. البته فقط شاید نتوانید برخی بازی‌های اختصاصی iOS را در پلی استور گوگل پیدا کنید. ‌

شما برای انتقال داده‌ها از آیفون به گوشی اندرویدی فقط نیاز به کابل لایتنینگ یا استفاده از گزینه بی‌سیم Switch to Android خواهید داشت. در این اپلیکیشن از شما خواسته خواهد شد تا دو‌ گوشی خود را با استفاده از اسکن یک کد QR یا با استفاده از شبکه WiFi Direct به هم وصل کنید.

بعد از وصل کردن آن‌ها به همدیگر، اپلیکیشن مذکور همه اطلاعات آیفون شما را به گوشی اندرویدی منتقل خواهد کرد. این اطلاعات شامل لیست مخاطبان، رویدادهای تقویم، عکس‌ها، فیلم‌ها و حتی داده‌های ذخیره‌شده در آی‌کلود خواهد شد. این قابلیت همچنین راهنمایی‌هایی را برای انتقال صحیح داده‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد و این نکته را به شما یادآوری خواهد کرد که قبل از انتقال داده‌ها حتما اپلیکیشن آی‌مسیج خود را غیرفعال کنید چراکه اندروید فاقد این اپلیکیشن است و ممکن است به شما خطا بدهد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا