اخبار

ترامپ: سنسور اثر انگشت اپل بسیار بهتر از تشخیص چهره بود!

ترامپ در توئیت اخیر خود خطاب به تیم کوک اعلام کرده که سنسور اثر انگشت آیفون بسیار بهتر از سیستم تشخیص چهره بود. همراه موبایلستان باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آوریم.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا استفاده بسیار زیادی از توئیتر دارد و در طول روز بیش از ۱۰ توئیت مختلف منتشر می‌کند. حال وی توئیتی راجب آیفون کمپانی اپل (Apple) منتشر کرده و در آن تیم‌کوک را مورد خطاب قرار داده است.

مطالب مرتبط:

دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی آمریکا علاقه زیادی به اظهار نظر در بخش‌های مختلف دارد و حال نظر کاملا صریحی راجب سیستم تشخیص چهره آیفون‌های کمپانی اپل داده است. اپل سال 2017 در کنار آیفون 10 از قابلیت تشخیص چهره خود رونمایی کرد. این قابلیت که عملکرد بسیار بالا و دقیقی دارد از طریق مادون قرمز و سنسور‌های تشخیص عمق، چهره کاربر را به دقت بررسی می‌کند و در صورت تایید، قفل دستگاه بازگشایی می‌شود.

اپل پیش از این نیز از طریق سنسور اثر انگشت اقدام به قفل گشایی گوشی می‌کرد. حال ترامپ در توئیت خود اعلام کرده:

به تیم (کوک): دکمه (سنسور اثر انگشت) آیفون بسیار بهتر از سوایپ (کردن برای تشخیص چهره) بود.

آیفون ترامپ

هرچه که هست به نظر می‌رسد ترامپ اخیرا با این قابلیت آشنا شده و همین عامل انتشار این توئیت است. البته نمی‌دانیم که وی از چه مدلی از آیفون استفاده می‌کند و آیا نسل جدید آیفون کمپانی اپل را تهیه کرده یا خیر.

بر اساس اطلاعاتی که پیش‌تر منتشر شده بود، گفته می‌شد ترامپ به صورت همزمان از ۳ آیفون استفاده می‌کند که آژانس امنیت ملی آمریکا روی دو نسخه از آن تغییراتی ایجاد کرده تا آیفون امن‌تر باشد. اما معلوم نیست که توئیت فعلی ترامپ توسط کدام آیفون و چه مدلی منتشر شده است.

آیفون ترامپ:

در کل اظهار نظر یک سیاست مدار در خصوص یک تلفن هوشمند چندان موضوع متداولی نیست. اقدام ترامپ آن هم با این صراحت کمی عجیب است. نظر شما در این خصوص چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید.


بیشنر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا