اخبار

پایان خدمات ارزش افزوده ؛ بزودی اعلام می‌شود کاربران چقدر پول صرف وس کرده‌اند!

ارزش افزوده یا همان وس (VAS) در ایران به پایان رسید. وزیر ارتباطات اعلام کرد که اپراتور‌ها باید طی هفته آینده آماری در این خصوص منتشر کنند. همراه موبایلستان باشید.

مطالب مرتبط:

خدمات ارزش افزوده در ایران به حالتی فعالیت می‌کردند که عملا هیچ ارزش افزوده‌ای برای کاربران به همراه نداشتند و تنها هزینه‌ای اضافی بر دوش آن‌ها بودند. این ماجرا اگرچه با سکوت مردم همراه بود و VAS (خدمات ارزش افزوده) همچنان با روش قبلی به کار خود ادامه می‌داد. در نهایت وزیر ارتباطات دکتر محمد جواد آذری جهرمی در پیامی اعلام کردند که وقت خداحافظی با خدمات ارزش افزوده رسیده و باید این خدمات تمام شوند. این ماجرا با هشتگ #پایان_وس رسانه‌ای شد.

ارزش افزوده

این اتفاق واکنش‌های زیادی به همراه داشت و اغلب کاربران از این موضوع در فضای مجازی ابراز خشنودی کرده بودند. روز گذشته این موضوع با اعلام رگلاتوری عملا به پایان رسید. این خدمات در طول سال‌های گذشته پول زیادی را از جیب مردم دزدیده بودند که امروز وزیر ارتباطات در پیامی اعلام کرد اپراتور‌ها ملزم شده‌اند طی یک هفته بر هر مشترک اعلام کنند که چه مبلغی از جیبشان به حساب خدمات ارزش افزوده رفته است. لازم به ذکر است که در طول روزهای گذشته مبالغ زیادی که از جیب کاربران برداشته شده بود به حساب آن‌ها باز گردانده شده است.

از نگاه دکتر جهرمی این اولین گام شفاف سازی است که بدون شک آمار بسیار جالبی خواهد شد. نظر شما چیست؟ نظرات خود را در این خصوص از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا