اخبار

قابلیت استوری صوتی در راه اپلیکیشن واتساپ

اپلیکیشن واتساپ ظاهرا قصد دارد به‌زودی امکان قرار دادن یادداشت صوتی در استاتوس را فراهم کند. همانطور که می‌دانید شما در بخش استاتوس واتساپ می‌توانید همانند اینستاگرام و فیس بوک‌ استوری بگذارید. این بخش شامل به‌اشتراک‌گذاری عکس، ویدیو، گیف و متن می‌شود، اما ظاهرا متا می‌خواهد امکان اشتراک‌گذاری یادداشت‌های صوتی در این بخش را نیز فراهم کند.

در بین شبکه‌های اجتماعی، اسنپ‌چت مبدع استورهای 24 ساعته بود که شامل آپلود عکس، ویدیو و متن می‌شد و بعد از یک روز به‌طور خودکار ناپدید می‌شدند‌. در واقع، اینسااگرام به تقلید از اسنپ‌چت قابلیت استوری را ارائه کرد. ‌

اپلیکیشن واتساپ بزودی با ویژگی جالبی همراه می شود

طبق اطلاعاتی که توسط وب‌سایت WABetaInfo منتشر شده است، واتساپ روی قابلیتی کار می‌کند که به کاربران اجازه ضبط و پست کردن پیام‌های صوتی در استاتوس را خواهد داد. این قابلیت همچنین شامل آپلود کردن فایل‌های صوتی موجود خواهد بود.

شما قادر خواهید بود صداهای خودتان را با همان تنظیمات حریم خصوصی استاتوس در رابطه با عکس‌ها، ویدیو و ‌متن‌ها با مخاطبان خود به اشتراک‌ بگذارید و البته همه آن‌ها رمزگذاری سرتاسری خواهند شد.

واتساپ تنها پلتفرمی نیست که قابلیت یادداشت صوتی را تست می‌کند. توییتر مدت‌هاست که در حال آزمایش قابلیت تویبت کردن صدا برای iOS است و هنوز اکثر کاربران به آن دسترسی ندارند. با ای حال، ارائه چنین قابلیتی برای واتساپ منطقی خواهد بود، چراکه این پلتفرم مدت‌هاست که قابلیت ارسال پیام‌های صوتی را ارائه کرده است و‌ حالا می‌خواهد دامنه آن را گسترش دهد.

البته این قابلیت هنوز در مرحله توسعه است و امکان استفاده از آن حتی در کانال بتا واتساپ وجود ندارد. ولی در صورتی که واتساپ قصد عرضه آن را داشته باشد ابتدا برای کاربران نسخه بتا ارائه خواهد کرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا