اخبار

آواتارهای سه‌بعدی برای مکالمه تصویری به واتساپ می آید

در حالیکه این‌روزها اکثر سازندگان و اپلیکیشن‌ها برای کاربران‌خود آواتارهای مجازی سه‌بعدی ارائه کرده‌اند، متاسفانه واتساپ از این قابلیت بی‌بهره بوده است. اما حالا وب‌سایت WABetaInfo گزارش داده متا ظاهرا در حال توسعه چنین قابلیتی برای واتساپ است.

ما هنوز تصویری از این آواتارها در اختیار نداریم و نمی‌دانیم که شکل ظاهری آن‌ها چگونه خواهد بود. اما WABetaInfo گفته است که کاربرد این آوارتارها ظاهرا در تماس‌های ویدیویی خواهد بود و کاربران خواهند توانست از آن‌ها به جای تصویر آنلاین‌ خود استفاده کنند.

در این قابلیت، گزینه “Switch to Avatar” امکان استفاده از آواتار به جای تصویر واقعی ما را فراهم خواهد کرد. این آواتارها ممکن‌ است همانند ایموجی‌های واقعیت افزوده سامسونگ یا آوارتارهای اپل از نوع سه‌بعدی و انیمیشنی باشند. ‌اپل در حال حاضر در مکالمه فیس‌تایم چنین قابلیتی را ارائه می‌دهد.

آواتارهای سه‌بعدی در راه واتساپ

البته احتمال اینکه این آواتارها از نوع ایموجی‌های دو بعدی یا Bitmoji اپلیکیشن مسنجر باشند نیز وجود دارد. متا هم‌اکنون امکان ایجاد کاراکترهای تصویری در قالب استیکرها را به کاربران می‌دهد اما این کاراکترها متاسفانه از نوع انیمیشنی نیستند. واتساپ هنوز صحبتی درباره قابلیت آواتارهای سه‌بعدی نکرده است، اما اگر در نهایت تصمیم به عرضه آن بگیرد قطعا مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.

این شرکت تاکنون قابلیت‌های متعددی را برای پلتفرم خود ارائه کرده و باید ببینیم‌ در روزهای آینده چه اطلاعات دیگری از این قابلیت به بیرون درز پیدا می‌کند. حال باید منتظر ماند تا شرکت متا این آپدیت را به واتساپ بیاورد تا کاربران چنین قابلیت کاربردی و جذابی را به کار گیرند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا