اخبار

اپ واتساپ به دنبال زیرنویس برای اسناد است

با اضافه شدن به لیست ویژگی‌هایی که اپ واتساپ امسال آزمایش می‌کند، بروزرسانی برای اشتراک گذاری اسناد داریم. ویژگی جدید به شما این امکان را می‌دهد که هنگام اشتراک‌گذاری یک سند، زیرنویس اضافه کنید تا پیدا کردن آن آسان‌تر شود.

گزارش اخیر WABetaInfo نشان می‌دهد که پلتفرم پیام‌رسان متا در حال آزمایش توانایی اضافه کردن شرح به اسناد در نسخه دسکتاپ خود است. در حین اشتراک گذاری یک سند، اکنون یک فیلد متنی برای اضافه کردن عنوان ظاهر می‌شود. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که واتس‌اپ اخیراً قابلیت اشتراک‌گذاری اسناد و رسانه‌های تا حجم 2 گیگابایت را معرفی کرده است.

اپ واتساپ با ویژگی کاربردی در راه است

اگر شرح را به خاطر بسپارید اکنون یافتن اسناد مشترک آسان‌تر خواهد شد. این شبیه به آن است که چگونه می‌توانید هنگام اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوها، زیرنویس اضافه کنید. یک اسکرین‌شات نیز به اشتراک گذاشته شد که نشان می‌دهد رابط کاربری چگونه خواهد بود. با این حال، بدانید که این ویژگی هنوز یک آزمایش است و مدتی طول می‌کشد تا منتشر شود. همچنین انتظار داریم که برای نسخه اندروید و iOS واتس اپ برسد. اگرچه این احتمال وجود دارد هرگز نسخه دسکتاپ واتساپ چنین ویژگی پیدا نکند.

علاوه بر این، پیش بینی شده واتس اپ نسخه به روز شده‌ای از پشتیبانی چند دستگاهی را معرفی کند که به شما امکان می‌دهد از اپ واتساپ در چندین گوشی هوشمند استفاده کنید. این ویژگی، اگرچه هنوز رسما معرفی نشد، طبق گزارش اخیر WABetaInfo، انتظار می‌رود از همگام‌سازی چت نیز پشتیبانی کند.

این ویژگی چت‌ها را بین دستگاه اصلی و دستگاه همراه همگام می‌کند. اما، ممکن است مدتی طول بکشد تا تکمیل شود. این ویژگی در حال توسعه بوده و باید دید که این توانایی جدید چه زمانی به نسخه بتا و همچنین کاربران عمومی برسد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا