اخبار

آپدیت MIUI 12.5 Enhanced برای گوشی شیائومی 11 Lite 5G NE منتشر شد

گوشی شیائومی 11 Lite 5G NE اخیراً در کنار سری 11T معرفی شده است و اساساً Mi 11 Lite 5G با چیپست متفاوت Snapdragon 778G به جای Snapdragon 780G راهی بازار شد.

مشخص نیست آیا بحران تراشه بزودی تمام خواهد شد یا خیر. به هر حال، برای همه مقاصد، این دو گوشی به جز پردازنده در باقی موارد یکسان هستند. اکنون گوشی شیائومی 11 Lite 5G NE با یک به‌روزرسانی جدید همراه شده که در واقع MIUI 12.5 Enhanced است.

البته این آپدیت شامل اندروید 11 می‌شود و خبری از اندروید 12 نیست زیرا تاکنون شیائومی برای هیچ یک از دستگاه‌های خود اندروید 12 را منتشر نکرد. اما MIUI 12.5 Enhanced قرار است تمامی مشکلات نسخه اندروید 11 را برطرف سازد و پس از آن باید شاهد انتشار آپدیت اندروید 12 باشیم.

گوشی شیائومی 11 Lite 5G NE و دریافت آپدیت جدید

به گفته شیائومی MIUI 12.5 Enhanced موجب بهبود عملکرد نرم افزاری شده و حافظه رم نیز به شکل کارآمدتری عمل خواهد کرد. به طور کلی شرکت مورد اشاره آپدیت را برای ثبات سخت افزاری و نرم افزاری منتشر کرده است.

این آپدیت فعلا برای کاربران ترکیه و هند منتشر شده و باید منتظر ماند به مرور زمان سایر دارندگان شیائومی 11 Lite 5G NE نیز این آپدیت کارآمد را دریافت کنند. البته شیائومی درصدد بوده در سال آینده اندروید 12 را برای مدل‌های بسیاری منتشر کند و این گوشی نیز قطعا در فهرست کمپانی قرار دارد.

گذشته از آن گوشی مورد اشاره یک میان رده سطح بالا بوده که طراحی شبیه به شیائومی 11 داشته و با سخت افزار قدرتمندی راهی بازار می‌شود. مشخص نیست تاریخ دقیق اندروید 12 چه زمانی خواهد بود.


بیشتر بخوانید

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا