اخبار

12 اس اولترا شیائومی یک ویژگی مخفی دارد

شیائومی در حال حاضر دارای چهار پردازنده خود توسعه یافته است، یعنی Surging S1 ، پردازنده تصویر Surging C1، تراشه شارژ سریع Surging P1 و تراشه مدیریت باتری Surging G1. حال به نظر رسیده پرچمدار اخیر یعنی 12 اس اولترا یک ویژگی مخفی دارد.

Xiaomi 12S Ultra به تازگی عرضه شده به چیپ Surging P1 و Surging G1 مجهز شده که می‌تواند عمر باتری را افزایش داده و راندمان شارژ را تا حد زیادی بهبود بخشد. با این حال، در حین کالبدشکافی جدید، مشخص شد که Xiaomi 12S Ultra در واقع دارای یک پردازنده Surging C2 است که در وسط یک مادربرد دو لایه پنهان شده و در یک نگاه به سختی قابل مشاهده است.

یعنی در Xiaomi Mi 12S Ultra برای اولین بار از سه تراشه اختصاصی شیائومی استفاده شده است. در زمان ارائه، شیائومی اصلاً اشاره‌ای به Surging C2 نکرد، در حالی که شایعات در مورد این پردازنده مدت زیادی است که منتشر شد. در سورس کدMIUI مربوط به Xiaomi Mi 12 Ultra ماه می سال جاری جزئیاتی بدست آمد.

12 اس اولترا یک پرچمدار پر امکانات

12اس اولترا شیائومی یک ویژگی مخفی دارد

Ice Universe، یک افشاگر مطرح، که اطلاعات موثق زیادی را در مورد تلفن‌های هوشمند مختلف ارائه می‌دهد، در این مورد اظهار داشت:

Xiaomi 12S Ultra دارای یک ویژگی مخفی شده بوده و آن پردازنده Xiaomi C2 به عنوان مسئول پردازش تصویر است، اما در حال حاضر فعال نیست. شیائومی در حال انجام تست نهایی بوده و سپس با به‌روز رسانی نرم افزار آن را روشن می‌کند.

Ice Universe یکی از اولین کسانی بود که در مورد گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش آبشاری، در مورد ناچ آیفون X، در مورد طراحی جدید آیفون 14 و در مورد سنسور تصویر 200 مگاپیکسلی سامسونگ گزارشی ارائه داد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا