اخبار

شیائومی هدفون بی سیم TWS 3 Pro را معرفی کرد

شیائومی از هدفون بی سیم TWS 3 Pro به عنوان اولین ایربادز با قابلیت پشتیبانی از کدک  LHDC 4.0 رونمایی به عمل آورده است که طراحی جذابی هم دارد.

این هدفون جدید شباهت فاحشی به هدفون ایرپادز پرو اپل دارد و کیفیت صدایی در سطح  HiFi به مخاطب ارائه می‌دهد. این کیفیت صدا بسیار پروضوح بوده و روی بهترین هدفون‌های بی سیم تعبیه می‌شود.

گذشته از آن فناوری لغو نویز تطبیقی هم در این مدل قابل مشاهده است. هدفون بی سیم TWS 3 Pro در سه مود حالت محیطی، حالت تقویت صدای انسان و حذف نویز تطبیقی این قابلیت لغو نویز فعال می‌شود. گفته شده هنگامی که این فناوری فعال می‌شود، صدا پیرامون تا 40 دسی بل کاهش پیدا کرده و افراد به نوعی صدای محیطی در هنگام شنیدن صدا از طریق این هدفون نخواهند داشت.

شیائومی هدفون بی سیم TWS 3 Pro را معرفی کرد

هدفون بی سیم TWS 3 Pro شیائومی سبک و پیشرفته

گفتنیست که این ایرباد دارای فناوری صدا فضایی Spatial بوده که روی کمتر هدفونی قرار می‌گیرد. کیس این ایرباد از طریق پورت USB-C قابل شارژ بوده و طبق ادعای شیائومی هدفون جدید با هر بار شارژ تا شش ساعت دوام خواهد داشت. البته مشخص نیست این آمار دقیق است یا خیر.

هدفون بی سیم TWS 3 Pro طراحی بیضی شکل در بخش کیس داشته و قرار است در سه رنگ سفید، مشکی و سبز راهی بازار شود. قیمت آن 110 دلاری بوده و از انتها اکتبر برای خرید دردسترس قرار خواهد گرفت. البته مشخص نیست شیائومی برای بازار جهانی عرضه خواهد کرد یا آن که از اواخر اکتبر به بازار چین خواهد رسید.


 

بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا