اخبار

انتشار اطلاعاتی از دستبند Mi Band 7 شیائومی

Mi Bands شیائومی یکی از مقرون به صرفه‌ترین و محبوب‌ترین دستبندهای تناسب اندام است که در بازارهای مختلف به فروش می‌رسد. در حال حاضر، این شرکت جدیدترین دستبند را تحت عنوان Mi Smart Band 6 ارائه می‌دهد که یکسالی از عرضه آن می‌گذرد.، ارائه می‌کند. براساس گزارش تازه انتشاریافته، برند چینی روی نسل جدید آن تحت عنوان دستبند Mi Band 7 مشغول کار است.

به گفته XDAdevelopers، اولین ویژگی‌های ردیاب تناسب اندام آینده با نام Mi Band 7 از طریق کد موجود در برنامه‌های خود شیائومی کشف شد. این کدها نشان می‌دهد که Mi Smart Band 7 با اسم رمز “L66” و شماره مدل M2129B1 و M2130B1 تحت توسعه است.

وضوح صفحه نمایش دستگاه پوشیدنی 490×192 پیکسل بوده و از قابلیت Always On Display برای نمایش صفحه ساعت و مجموعه‌ای از حالت‌های تمرینی از ایروبیک گرفته تا زومبا پشتیبانی می‌کند. این افشا همچنین نشان می‌دهد که Mi Band 7 می‌تواند دارای پشتیبانی داخلی GPS باشد، با این حال، گنجاندن این ویژگی همچنان در شک است.

دستبند Mi Band 7 شیائومی هوشمند و بزرگ‌تر از همیشه

این کد همچنین نشان داده که Mi Band 7 دارای یک ویژگی هشدار هوشمند بوده و به طور خودکار شما را از خواب سبک 30 دقیقه قبل از زنگ ساعت بیدار می‌کند. آخرین ویژگی آشکار شده، قابلیت ذخیره انرژی بوده که موجب بهبود عمرباتری دستبند تناسب اندام آینده شیائومی خواهد شد.

در حال حاضر شیائومی مشخص نکرده این گجت پوشیدنی را در چه تاریخی رونمایی خواهد کرد. انتظار داریم تا بهار امسال شاهد معرفی آن باشیم و از طراحی بهبودیافته هم بهره ببرد. بنابراین احتمال صحت داشتن گزارش کم نیست.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا