اخبار

می بند 7 پرو دارای قابلیت always-on screen است

اولین نمایش رسمی دستبند تناسب اندام شیائومی می بند 7 پرو در تاریخ 4 جولای انجام خواهد گرفت و تا آن زمان این شرکت همچنان به انتشار تیزرها و اطلاعات در مورد قابلیت‌های این دستگاه ادامه می‌دهد. یکی از کارکردها بسیار مهمی که به تازگی فاش شد قابلیت always-on screen است.

منبع آن را “off scree” می‌نامد و آن را به عنوان امکان مشاهده زمان و تاریخ بدون نیاز به بالا بردن دست یا روشن کردن صفحه توصیف می‌کند. در واقع، عملکرد Always On Display گوشی‌های هوشمند را خواهد داشت.

نکته دوم به ظاهر مربوط می‌شود و شیائومی تعداد زیادی بند قابل تعویض برای Mi Band 7 Pro ارائه می‌دهد. حتی در هنگام انتشار اولین تیزر و اعلام تاریخ رونمایی، این شرکت اعلام کرد که Mi Band 7 Pro روی بند تمرکز خواهد کرد. بندهای چند رنگ یکی از اجزای این سبک هستند.

می بند 7 پرو با قابلیت های قابل توجه

می بند 7 پرو دارای قابلیت always-on screen است

Mi Band 7 Pro در حال حاضر برای پیش‌سفارش در چین در دسترس بوده و قبلاً به عنوان مدل منتخب در برنامه همراه پوشیدنی این برند همراه با مدل‌های منتشر شده فهرست شده است.

در دیگر خبرها شیائومی قصد دارد سری شیائومی 12S را هفته آینده معرفی کند و حالا اطلاعات تازه‌ای درباره دوربین شیائومی 12اس اولترا منتشر شده که بسیار جالب‌توجه است.

سری شیائومی 12S دارای سه مدل شیائومی 12S استاندارد، شیائومی 12S پرو و شیائومی 12S اولترا خواهد بود. طبق اطلاعات امروز، مدل اولترا مجهز به سنسور دوربین جدید یک اینچی IMX989 سونی خواهد بود.

شیائومی تیزرهایی از مدل شیایومی 12S اولترا و سنسور یک اینچی IMX989 منتشر کرده که البته این تصاویر کمی گمراه‌کننده هستند‌. این شرکت در تصاویر امروز به قطر یک اینچی برای سنسور IMX989 اشاره کرده است که این اندازه‌گیری درست نیست. بلکه درستش این است که بگوییم این سنسور همانند سنسور دوربین گوشی Xperia Pro-I از نوع یک اینچی (1-inch type) است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا