اخبار

اولین جزئیات تبلت شیائومی Pad 6 لو رفت

سال گذشته، شیائومی تبلت‌های سری Pad 5 را در بازار چین عرضه کرد که اخیراً راهی بازار هند هم شد. اکنون این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه نسل جدید است که به عنوان شیائومی Pad 6 شناخته می‌شوند.

طبق آخرین گزارش، تبلت آتی شیائومی پد 6 در ماه آگوست سال جاری معرفی خواهد شد. در حال حاضر، اطلاعات بیشتری برای تاریخ دقیق عرضه و تاریخ فروش دستگاه در دسترس نیست. گزارش دیگری از Mukul Sharma ادعا می‌کند که شیائومی اکنون آزمایش شیائومی پد 6 آینده با شماره مدل 22081283G را در اروپا آغاز کرده و همچنین اضافه می‌کند این تبلت می‌تواند تا پایان جولای یا در ماه آگوست عرضه شود.

Mi Pad 6 آینده ظاهراً در مرکز صدور گواهینامه EEC با شماره مدل 22081283G (L83) ظاهر شده است. همچنین گزارش شده که تبلت دیگری از Redmi با مدل L81A در راه است.

شیائومی Pad 6 با چیپست مدیاتک همراست

پیش بینی شده که شیائومی و ردمی در حال آماده شدن برای عرضه حداقل چهار تبلت جدید در بازار هستند که به عنوان L81، L81A، L82 و L83 لو رفتند. یکی از این‌ها دستگاه Redmi خواهد بود، در حالی که سه مورد دیگر می‌توانند انواع شیائومی پد 6 باشند.

این گزارش می‌افزاید که این شرکت پردازنده‌ها را تغییر خواهد داد و سری Pad 6 شیائومی به جای پردازنده‌های سری Snapdragon که در نسخه‌های قبلی خود به کار گرفته، از چیپست MediaTek استفاده خواهد کرد.

در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد این تبلت‌های آینده شیائومی و ردمی در دست نیست، اما انتظار می‌رود در هفته‌ها و ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری به دست آوریم زیرا این محصولات تا چند ماه آینده معرفی خواهند شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا