اخبار

فروش سری Redmi Note شیائومی به 240 میلیون رسید

شرکت شیائومی به تازگی خبر بزرگی را اعلام کرد و آن فروش 240 میلیون دستگاه سری Redmi Note در تمام دوران است. رقمی که هشت ماه قبل 200 میلیونی بود و با گذشت هشت ماه 40 میلیون به آن افزوده شد.

این بدان معناست که شیائومی 5 میلیون گوشی Redmi Note در هر ماه فروخته است که برابر با دو گوشی Redmi Note در هر ثانیه برای هشت ماه متوالی است. باتوجه به کمبودهایی که در صنعت وجود داشت چنین میزان فروشی قابل توجه محسوب می‌شود.

سری Redmi Note و فروشی طوفانی

سری Redmi Note 11 به آرامی در حال ورود به عرصه جهانی بوده، بازاری که شیائومی توانسته به خوبی ردمی نوت عرضه کند و اگر این سری هم فروش گسترده‌ پیدا کند، قطعا آمار فروش افزایش چشمگیری دارد. احتمالا تا پایان سال 2022 رقم به 300 میلیون خواهد رسید و این میزان فروش به دلیل جذابیت در طراحی و قابل توجه بودن مشخصات خانواده ردمی نوت است.

هر سال شیائومی سعی کرده چندین مدل ردمی نوت معرفی کند و در نهایت با ارائه محصولاتی قابل توجه توانسته نظر علاقمندان را جلب کند. آخرین سری معرفی شده Redmi Note 11 بوده که در سه مدل پرو، پرو پلاس و استاندارد معرفی شدند. این سری دارای طراحی جذابی بوده و مشخصات کلیدی فراتر از انتظار هم برای آنها تدارک دیده شد.

قطعا بزودی نیز باید شاهد معرفی سری Redmi Note 12 باشیم که با ویژگی‌های بهتر و طراحی زیبا پا به میدان گذاشته و به مدل‌هایی محبوب تبدیل خواهند شد. در هر صورت برای کسب آمار بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا