اخبار

جارورباتی Xiaomi S10T معرفی شد

غول فناوری شیائومی از جارورباتی Xiaomi S10T با مکش 8 کیلو پاسکال رونمایی کرد. این معرفی در چین انجام شد و هنوز جزئیاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه آن وجود ندارد.

ربات جاروبرقی جدید شیائومی دارای چندین حالت تمیز کننده و قابلیت مکش و پاک کردن قوی است. این دستگاه همچنین دارای فناوری ضد گره خوردگی شیائومی بوده که از مسدود شدن ذرات آن جلوگیری می‌کند. ربات جاروبرقی جدید قادر است 180 متر مربع فضا را با استفاده از لیزر LDS برای ناوبری تمیز کند.

S10T خدمات تمیز کردن را با سه تنظیم حجم آب برای انتخاب فردی ارائه می‌دهد. باتری 5200 میلی آمپر ساعتی آن به آن اجازه می‌دهد تا 180 متر مربع را با یک بار شارژ تمیز کند. سطل زباله 450 میلی لیتری و مخزن آب 250 میلی لیتری آن به سرعت بخشیدن در روند تمیز کردن و پاک کردن کمک می‌کند. این ربات قادر به غلبه بر موانع تا ارتفاع 2 سانتی متر هم است.

جارورباتی Xiaomi S10T هوشمند و کارآمد

جارورباتی Xiaomi S10T معرفی شد

این به طور دقیق منطقه تمیز کردن را ترسیم می‌کند و با استفاده از ناوبری لیزری LDS حرکت می‌کند. نقشه را می‌توان برای هدایت ربات به مناطق خاص مورد استفاده قرار داد و تراشه چهار هسته‌ای آن الگوریتم SLAM را برای عملیات کارآمد پیاده سازی می‌سازد.

ربات جاروبرقی شیائومی S10T را می‌توان از راه دور بوسیله اپلیکیشن Mi Home یا Xiaomi Home کنترل کرد. با این برنامه، می‌توانید کارهای تمیز کردن را برای تاریخ آینده برنامه ریزی کنید و مناطق ممنوعه را تعیین نمایید. انتظار داریم تاریخ عرضه، قیمت و جزئیات در دسترس بودن S10T به زودی اعلام شود.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا