اخبار

سایبرداگ شیائومی در فروشگاه هند به نمایش گذاشته شد

سال گذشته، شیائومی سگ ربات خود را با نام سایبرداگ معرفی کرد. با این حال، از آن زمان، تاکنون نمایش زنده خاصی درباره این سگ رباتی شاهد نبودیم. حال به تازگی سایبرداگ شیائومی در فروشگاه‌های این شرکت در احمدآباد، دهلی، کلکته، بمبئی و چنای به نمایش گذاشته شد.

CyberDog اولین ربات شیائومی است و این شرکت امیدوار بوده خط تولید خود را گسترش دهد. این ربات بر اساس ابر رایانه Jetson Xavier NX با درایو SSD با ظرفیت 128 گیگابایتی کار می‌کند. این ربات مجهز به 11 حسگر است که به آن اجازه می‌دهد در محیط حرکت کند. این دستگاه همچنین دارای دوربین‌های دوچشمی فوق عریض و سیستم‌های دیگری هم است.

این شرکت ادعا می‌کند که ربات می‌تواند در زمین‌های دشوار حرکت کرده و یک راه حل یک مرحله‌ای دارد. او همچنین می‌داند که چگونه اشیاء را ردیابی کند، چهره‌ها و حالت‌های یک فرد را تشخیص دهد، و همچنین موانع را دور بزند. CyberDog می‌تواند به سرعت 11.52 کیلومتر در ساعت برسد.

سایبرداگ شیائومی به بازارهای بیشتر می رسد

سایبرداگ شیائومی در فروشگاه هند به نمایش گذاشته شد

شیائومی ربات CyberDog خود را به صورت زنده در فروشگاه‌های هندی Mi Home به نمایش گذاشت. در نهایت می‌توان به ربات ترفندها و کارهای جدید آموزش داد زیرا نرم افزار آن متن باز است. این بدان معنی بوده که هر برنامه نویس واجد شرایطی می‌تواند ویژگی‌های جدیدی را اضافه کند.

شیائومی هنوز اعلام نکرده است که آیا CyberDog برای فروش در هند یا سایر کشورها در دسترس خواهد بود یا خیر. پیش بینی شده بزودی اخبار بیشتری دردسترس قرار گیرد و این شرکت برنامه مشخصی تعیین نمایند تا به فروش این سگ رباتی بپردازد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا