اخبار

لامپ هوشمند شیائومی معرفی شد

شیائومی یک گجت جدید که به عنوان لامپ هوشمند خواب شناخته شده و تحت برند میجا به فروش می‌رسد را معرفی کرد. همانطور که گفته شده این لامپ برای هنگام خواب کاربری دارد و خوابی آرامش بخش رقم خواهد زد.

در واقع این دستگاه یک ساعت زنگ دار با نورپردازی رنگی است و کمپین تامین مالی جمعی از 15 ژوئن آغاز خواهد شد، در ابتدا دستگاه با قیمت 81 دلار در دسترس خواهد بود و پس از آن قیمت به 89 دلار افزایش خواهد یافت.

این چراغ بیش از 198 عدد LED دارد، بنابراین می‌تواند 15 نوع نویز سفید و 10 نوع صحنه پویا را شبیه سازی کند که قطعا برای به خواب رفتن شما گزینه بسیار مناسبی است. در عصر، دستگاه می‌تواند به صورت پویا فرآیند غروب خورشید را شبیه سازی کند و در صبح رنگ پردازی سپیده دم را. نیم ساعت قبل از بیدار شدن، چراغ به آرامی روشن می‌شود تا بدن شما تا حد امکان برای بیدار شدن آماده شود.

لامپ هوشمند شیائومی شما را به خواب می برد

در طول یوگا، می‌توانید حالت مدیتیشن تنفس را نیز روشن کنید و به طور منظم زیر بازی نور نفس عمیق بکشید تا بدن و ذهن آرام شود. بدنه ساعت زنگ دار دارای طول و عرض به ترتیب 235 و 159 میلی متر و وزن آن 1.1 کیلوگرم است. سازنده ادعا می‌کند که این گجت برای افرادی طراحی شده است که از بی خوابی رنج می‌برند یا دوست دارند فضایی در خانه ایجاد کنند.

مشخص نیست لامپ هوشمند شیائومی چه زمانی در بازار جهانی به فروش خواهد رسید زیرا شیائومی اشاره نکرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا