اخبار

طراحی دوربین پاپ آپ به همراه‌های هوشمند شیائومی رسید

خبرهایی که از جانب مدیر محصولات کمپانی شیائومی اعلام شده است حاکی از آن است که این کمپانی قصد دارد تا برخی از تلفن‌های همراه هوشمند آینده خود را با طراحی دوربین پاپ آپ به بازار عرضه کند. با موبایلستان همراه باشید.

طراحی دوربین پاپ آپ به همراه‌های هوشمند شیائومی رسید

مطالب مرتبط

ویوو به‌عنوان شرکت تابعه BBK تولیدکننده‌ای بود که تلفن همراه هوشمند ویوو نکس را با طراحی دوربین پاپ آپ در سال گذشته میلادی به بازار عرضه کرد. اوپو نیز به‌سرعت با تلفن همراه هوشمند Find X خود سعی کرد که به ویوو محلق شود اما طراحی دوربین پاپ چندان موردتوجه قرار نگرفت و تنها چند تولیدکننده محدود از این طراحی برای یکی از تلفن‌های همراه هوشمند خود استفاده کردند. بااین‌حال بیشتر تولیدکنندگان ترجیح دادند که سمت طراحی ناچ بروند و دوربین سلفی را درون این جایگاه ویژه تعبیه کنند. البته به نظر می‌رسد که این روزها طراحی پاپ آپ دوباره به تلفن‌های همراه هوشمند باز گشته است زیرا ویوو تلفن همراه هوشمند میان رده V15 خود را با این طراحی به بازار عرضه خواهد کرد و شیائومی هم به‌زودی این کار را انجام خواهد داد.

وانگ تنگ توماس به‌عنوان مدیر محصولات کمپانی شیائومی به‌تازگی اعلام کرده است که این تولیدکننده تلفن‌های همراه هوشمند چینی تلفن همراه هوشمندی را با طراحی پاپ آپ به بازار عرضه خواهد کرد. او در ادامه اعتراف کرده است که این طراحی یک تجزیه‌وتحلیل تجاری موفق است، هرکسی به آن نیاز دارد و شیائومی نیز از آن استفاده خواهد کرد. بااین‌وجود، او اضافه کرد که انجام این تصمیمی به نیازهای طراحی بستگی دارد. باید به یاد داشت که تلفن همراه هوشمند Mi Mix 3 که در سال گذشته عرضه شد اولین تلفن همراه هوشمند شیائومی با طراحی کشویی بود. همچنین گفته می‌شود که این کمپانی از سال 2015 میلادی برای طراحی دوربین پاپ آپ در انتظار ثبت اختراعی ویژه است.

البته باید به خاطر داشته باشید که تلفن همراه هوشمند شیائومی با دوربین پاپ آپ ممکن است به این زودی‌ها عرضه نشود. طراحی پاپ آپ هنوز محبوبیت کافی خود را به دست نیاورده است و تا آن زمان نمی‌توان انتظار داشت که شیائومی به جرگه تولیدکنندگان همراه‌های هوشمند با طراحی پاپ آپ بپیوندد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا