اخبار

کاربران اندروید می توانند بزودی روی ویدئوهای پلتفرم YouTube زوم کنند

پلتفرم YouTube اغلب یک عملکرد جدید به صفحه ویژگی‌های آزمایشی اضافه می‌کند. اکنون به برخی از مشتریان ممتاز اجازه داده می‌شود تا با یک حرکت انگشتی بزرگ‌نمایی کنند تا بخشی از ویدیو را از نزدیک ببینند.

ویژگی زوم متفاوت از ژستی است که به همه کاربران، اعم از پرداختی یا عدم پرداخت، اجازه می‌دهد تا صفحه را با یک حرکت زوم کنند. این فقط در برنامه YouTube برای Android در منوی مزایای Premium شما در تنظیمات نمایه موجود است.

Pinch-to-zoom تا 1 سپتامبر برای نمایش در دسترس است. پس از آن، ما انتظار داریم پلتفرم ویدیویی را به صورت رسمی معرفی کنیم یا در صورت وجود هرگونه مشکلی در عملکرد، تاریخ ارائه بعدی را نشان دهیم. هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این ویژگی برای کاربرانی که پرداخت نمی‌کنند در دسترس قرار می‌گیرد وجود ندارد.

پلتفرم YouTube و دسترسی به قابلیت جدید

یوتیوبیک پلتفرم سرویس اشتراک ویدئو است. یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود. یوتیوب معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای ویدئو است که توسط سه کارمند پیشین پی‌پل در فوریه 2005 ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌های وبگاه فلیکر، تصمیم به ایجاد یوتیوب گرفتند.

محل این شرکت در سان برونو، کالیفرنیا است. این سایت به کاربران اجازهٔ بارگذاری، مشاهده و اشتراک‌گذاری ویدئو را می‌دهد و با استفاده از تکنولوژی ادوبی فلش ویدئو و اچ‌تی‌ام‌ال5، انواع ویدئوها مانند کلیپ‌های فیلم، تلویزیون و موسیقی و همچنین ویدئوهای وبلاگ‌ها، اوریجینال کوتاه و آموزشی را نمایش می‌دهد. این وبگاه قابلیت پشتیبانی از ویدئوهای فیلم سه‌بعدی و آناگلیف را دارد و با فرمت‌های مختلفی از جمله فلش ویدئو سازگاری دارد. ویدئوهای این شرکت را می‌توان در پلی‌استیشن 3، پلی استیشن 4، وی و ایکس‌باکس لایو نیز تماشا کرد. نسخهٔ تلفن همراه این وبگاه به صورت یک نرم‌افزار بر روی پلت‌فرم اندروید نیز در دسترس است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا