اخبار

کمپانی زدتی‌ای در نیمه اول سال 2019 از تلفن همراه هوشمند 5G خود رونمایی خواهد کرد

کمپانی زدتی‌ای که در آستانه ورشکستگی قرار گرفته بود، بالاخره جانی دوباره گرفته و به دنیای فناوری بازگشته است. این کمپانی به‌تازگی برنامه‌های جالب خود برای سال 2019 میلادی را اعلام کرده است که ارائه تلفن همراه هوشمند مجهز به فناوری 5G و دستگاه‌های آکسون (Axon) و بلید (Blade) جدید نیز در میان آن‌ها دیده می‌شود. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

تلفن همراه هوشمند جدید کمپانی زدتی‌ای که به فناوری بسیار نوپای 5G مجهز خواهد بود، در نیمه اول سال 2019 میلادی رونمایی خواهد شد و فروش آن به نیمه دوم سال جاری میلادی موکول می‌شود. زدتی‌ای هم‌اکنون چندین آزمون فناوری 5G  از قبیل، تماس‌ها، مرورگری وب و پیام‌های نرم‌افزار وی چت (WeChat) را با موفقیت پشت سر گذاشته است و چراغ سبز مقامات چینی را برای ادامه تولید و توسعه دستگاه‌های 5G خود دریافت کرده است.

البته جالب است بدانید که این تلفن همراه هوشمند جدید که به‌طورقطع در رده پرچم‌دارها قرار خواهد گرفت، به‌احتمال بسیار قوی زیرگروه نام تجاری آکسون خواهد بود و به‌عنوان نسخه جدید آکسون 9 پرو که در کنفرانس IFA سال 2018 میلادی رونمایی شد، عرضه خواهد شد.  همچنین انتظار می‌رود که به دلیل بهره‌مندی این پرچم‌دار از پردازنده قوی، ویژگی‌ها و قابلیت‌های دیگری نظیر دوربین مجهز به فناوری هوش مصنوعی و تأخیر بسیار کم برای فناوری‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده به همراه این همراه هوشمند به طرفداران این کمپانی عرضه شود. به این ترتیب باید منتظر بود و دید که پرچم دار جدید این کمپانی که به عنوان یک ریسمان رهایی بخش از دام ورشکستگی شناخته می شود، تا چه حد می تواند موفقیت های از دست رفته را به این کمپانی برگردانده و تهدید ها را به فرصت تبدیل کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا