آموزش و ترفند

آموزش فعال کردن حساب کاربری غیر فعال شده اینستاگرام

حساب کاربری غیر فعال شده اینستاگرام

اینستاگرام را می‌توان یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی محبوب کاربران در سراسر دنیا در نظر گرفت که محتوای آن بر مبنای فایل‌های تصویری است. این نرم‌افزار که در ابتدا تنها برای سیستم عامل‌های ios ارائه شده بود در مدتی کوتاه توانست چنان محبوبیتی به دست بیاورد که توسعه کنندگان آن تصمیم گرفتند تا نرم‌افزار یاد شده را برای سیستم عامل‌های دیگری نظیر اندروید نیز ارائه کنند.

اگر شما نیز یکی از کاربران اینستاگرام هستید باید بدانید که زمانی که حساب کاربری‌ای در این شبکه اجتماعی برای خود باز می‌کردید سیاست‌ها و قوانین مربوط به این وب‌سایت را تائید کرده‌اید. بسیاری از ما بر اساس عادت و هم‌چین وقت‌گیر بودن این قوانین را مطالعه نمی‌کنیم و به همین دلیل نیز گاهی پیش می‌آید که سهوا این قوانین را زیر پا می‌گذاریم و مسبب غیر فعال شدن حساب کاربری خود از سوی اینستاگرام شده و با پیام نه‌چندان خوش‌آیند “your account has been disabled for violating our terms” یا همان حساب کاربری غیر فعال شده روبرو می‌شویم.

با این حال هنوز جای امیدی وجود دارد و شاید با انجام مراحل زیر بتوانید حساب کاربری خود را که مسلما با تصاویری که در آن به اشتراک گذاشته‌اید به دفتر خاطرات دلپذیری تبدیل کرده‌اید بازیابی کنید:

 1. به حساب کاربری غیر فعال شده اینستاگرام خود وارد شده و پس از مواجهه با پیام خطای “your account has been disabled for violating our terms” به‌جای OK بر روی Learn more کلیک کنید.
 2. در صفحه جدید بازشده گزینه let us know را انتخاب کنید.
 3. در مرحله بعدی با دو گزینه YES و NO مواجه خواهید شد. اگر اکانت شما تجاری است گزینه YES و اگر برای استفاده شخصی است گزینه NO را انتخاب کنید.
 4. در این مرحله می‌بایست اطلاعاتی از جمله اطلاعات آی دی حساب کاربری خود را وارد کنید.
 • توجه ۱: بهتر است در بخش انتخاب کشور United States را انتخاب کنید.
 • توجه ۲: اگر از شما درخواست شد که فایلی را آپلود کنید آن را نادیده بگیرید.
 1. حال چند ساعت صبر کنید. پس از چند ساعت از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت خواهید کرد که در جواب ان باید برگه کاغذی را برداشته و شماره ارائه شده، نام کاربری و نام خود را به انگلیسی بر روی آن بنویسید و به دست بگیرید و از آن عکس بگیرید. توجه داشته باشید که باید صورت شما در تصویر مشخص باشد.
 2. سریعا این عکس را در جواب ایمیل برای اینستاگرام ارسال کنید.
 3. اگر حساب کاربری شما تجاری است از شما درخواست می‌شود تا مدارک مربوط به تجارت خود را برای آن‌ها ارسال کنید.
 4. این مراحل را دو بار در روز تکرار کنید.
 5. اگر خوش‌شانس باشید و اینستاگرام درخواست فعال‌سازی حساب کاربری غیر فعال شده شما را قبول کند در ایمیل بعدی که از سوی این کمپانی دریافت می‌کنید با لینک فعال‌سازی حساب کاربری خود مواجه خواهید شد.

لازم است بدانید که این روش همیشه و به‌صورت صد در صد نمی‌تواند جواب مثبت در پی داشته باشد و گاهی اینستاگرام در فعال‌سازی مجدد اکانت شما کوتاهی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا