آموزش و ترفند

آموزش نحوه پخش ویدیوهای یوتیوب با صفحه‌نمایش خاموش

بسیاری از افراد دوست دارند تا از شبکه یوتیوب در شرایط مختلف استفاده کنند ولی دسترسی به اینترنت در همه شرایط ممکن نیست و به همین دلیل نیز این شبکه اشتراک ویدیویی توانسته است تا خدماتی جدید را برای کاربران خود معرفی کند که در ادامه به معرفی یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های یوتیوب خواهیم پرداخت.

یکی از قابلیت‌های اصلی موجود در تلفن‌های همراه هوشمند امکان پخش موسیقی با کیفیت بسیار خوب است. در میان کاربران متنوع تلفن‌های همراه هوشمند برخی ترجیح می دهند که مجموعه‌ای آفلاین از موسیقی‌های مورد نظر خود بر روی تلفن همراهشان داشته باشند. برخی دیگر گزینه آفلاین را به دلیل محدود تعداد موسیقی‌ها و همچنین اشغال فضای حافظه داخلی مناسب ندانسته و استریم آنلاین را امتحان می‌کنند. البته دسته سومی نیز هستند که پخش موسیقی از طریق یوتیوب را بهترین و کامل‌ترین روش می‌دانند. با این حال اگر شما نیز جزو دسته سوم هستید حتما می‌دانید که نمی‌توانید ویدیوهای موجود در یوتیوب را در پس‌زمینه و با اسکرین خاموش مشاهده کنید. با این وجود هنوز می توان از طریق ترفندهایی این امر را ممکن ساخت.

برای پخش ویدیوهای یوتیوب با صفحه‌نمایش خاموش و در پس‌زمینه باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. نرم‌افزار سوم شخص Backlight OFF را دانلود کرده و نصب کنید.
  2. وارد نرم‌افزار یاد شده بشوید که در پنجره بازشده گزینه grant را انتخاب کنید (اگر از اندروید ۶ به بعد بر روی دستگاه خود استفاده می‌کنید باید گزینه OK را بفشارید.)
  3. در این مرحله اعلان دائمی مربوط به نرم‌افزار بر روی نوار اعلانات تلفن همراه شما نمایش داده می شود.
  4. وارد یوتیوب شده و موزیک ویدیو مورد نظر را پخش کنید.
  5. وارد نوار اعلانات خود شوید و بر روی اعلان یاد شده در مرحله ۳ کلیک کنید.

به این ترتیب اگر صفحه‌نمایش خود را خاموش کنید باز هم قادر خواهید بود تا به موسیقی مورد نظر خود گوش فرا دهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا