اخبار

آپدیت اندروید ۵.۱.۱ جی ۲ ال‌جی در راه است!


 
 
 
پرچمداران اندرویدی قدیمی‌تر موجود در بازار همواره برای کاربران خود این استرس را به همراه دارند که آیا به‌ روز رسانی جدید اندرویدی برای این دستگاه‌ها نیز عرضه خواهد شد یا خیر؟!
 
با توجه به این موضوع، شرکت‌های سازنده گوشی‌های همراه رفته رفته توجه بیشتری به عرضه به روز رسانی برای این گوشی‌های قدیمی‌تر می‌کنند. ال‌جی یکی از این شرکت‌ها است که حتی تصمیم گرفته به روز رسانی جدیدی را برای جی ۲، پرچمدار سال ۲۰۱۳ خود عرضه کند.
 
در گزارشی که به تازگی منتشر شده این گونه اذعان شده که جی ۲ اندروید ۵.۱.۱ را در آینده‌ای نزدیک دریافت خواهد کرد. منبع خبر اعلام کرده با توجه به شنیده‌های موثقی که از یکی از اعضای تیم توسعه نر‌م‌افزاری ال‌جی دریافت کرده در چند ماه آینده شاهد عرضه این به روز رسانی برای جی ۲ خواهیم بود. علاوه بر به روز رسانی نسخه اندروید، این بسته نرم‌افزاری رابط کاربری جدید به همراه برخی قابلیت‌های نرم‌افزاری مشاهده شده در جی ۴ را برای جی ۲ به همراه خواهد داشت.
 
 
 

 
 
 
با توجه به مسیری که جی ۳ در دریافت به روز رسانی لولی‌پاپ طی کرد دور از انتظار نیست که شاهد درز ویدئوهای مرتبط با این به روز رسانی بر روی یوتیوب و یا انتشار خبرهای جدید در این زمینه باشیم. به‌نظر می‌رسد حالا نوبت به دیگر شرکت کره‌ای فعال در بازار گوشی‌های هوشمند است تا در خصوص پرچمداران پیشین خود تصمیمی برای عرضه به روز رسانی اتخاذ کند.
 
 
فارنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا