اخبار

احتمال معرفی اندروید ۶٫۱ در ژوئن ۲۰۱۶

شایعات در مورد برنامه های گوگل برای سال ۲۰۱۶ کمابیش به گوش می رسد، نکسوس جدید، به روز رسانی اندروید به نسخه ۶٫۱ و مشخصات این آپدیت از جمله موضوعات اخبار هستند.   حال Android Geeks خبری در مورد زمان انتشار نسخه ۶٫۱ سیستم عامل گوگل منتشر نموده است.

بر اساس این خبر انتظار می رود که در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ یعنی حدود ۶ ماه دیگر و تقریباً همزمان با Google I/O 2016 شاهد انتشار اندروید ۶٫۱ باشیم.   از جمله خواص جدید ذکر شده در این خبر برای نسخه ۶٫۱ هم می توان به اضافه شدن امکان Split Screen اشاره نمود که پیش از این نیز در برخی سایت های خبری مطرح شده بود. البته گفته شده که اندروید ۶٫۱ نیز همچنان Marshmallow نام خواهد داشت در حالی که اخبار پیشین حاکی از اختصاص Split Screen به Android N بودند کما اینکه پیش از این در بسیاری از آپدیت های اساسی اندروید، گوگل امکانات جدید بارزی را گنجانده است.

در اندروید ۲٫۰ شاهد اضافه شدن Google Search bar بودیم، در اندروید ۴٫۰ تم و فونت جدید اضافه شد، در اندروید ۵٫۰ هم Material Design معرفی شد و اندروید ۶٫۰ نیز Google Now on Tap را در اختیار کاربران گذاشت. همین مسئله امکان موکول شدن Split Screen به اندروید N را تشدید می کند، هر چند هنوز نمی توان در این رابطه نظری قطعی داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا