اخبار

ال جی V30 و یک رنگ بسیار زیبا

ال جی V30 و یک رنگ بسیار زیبا

به نظر می رسد که یکی از راه های بازاریابی کمپانی ها برای تلفن های همراه هوشمند پرچم دار خود ارائه رنگی جدید برای آنها است که این اقدام طی چند ماه از پس از تاریخ رونمایی این دستگاه ها انجام می شود زیرا بسیاری از افراد در این بازه زمانی کم تر به سراغ خرید این تلفن های همراه هوشمند رفته و برای خرید نسل جدید آنها صبر می کنند.

کمپانی ال جی نیز به تازگی در دنباله این سیاست رنگ جدیدی را برای تلفن همراه هوشمند پرچم دار و محبوب خود یعنی ال جی V30 عرضه کرده است. این رنگ که با نام عجیب و غریب تمشک رز نامیده می شود در نشست خبری ویژه ای رونمایی شد. البته در توصیفات این رنگ از صفاتی مانند چشم گیز و الهام بخش عاشقانه استفاده است و خصوصا برای آن دسته از کاربرانی توصیه شده از که به مد روز و صنعت فشن علاقه بسیار زیادی دارند.

پس هم اکنون با احتساب این رنگ جدید می توان طیف رنگی تلفن همراه هوشمند پرچم دار ال جی V30 را ۵ عدد معرفی کرد که چهار رنگ دیگر آن با نام های سیاه آئورا، نقره ای ابری، آبی مراکشی و بنفش اسطوخودوسی عرضه شده اند. همان طور که به نظر می رسد کمپانی ال جی نیز به دام نام گذاری های رنگی عجیب و غریب دستگاه های هوشمند افتاده است و از اسم های نه چندان مانوس برای نام گذاری رنگ های تلفن های همراه هوشمند خود استفاده می کند.

البته مقامات کمپانی ال جی بیان کرده اند که گونه رنگ تمشک رز در کنفرانس CES به نمایش در خواهد آمد و در ادامه نیز در ابتدا در کشور کره جنوبی عرضه شده و پس از آن به بازار های اروپایی و آسیایی راه پیدا خواهد کرد.

در این میان، اخبار دیگر مرتبط با تلفن همراه هوشمند ال جی V30 حاکی از آن بوده اند که قیمت عرضه این دستگاه در ایالات متحده با کاهش روبرو شده اند و قیمت پیشنهادی فروشگاه های B&H برای فروش این دستگاه هوشمند تنها ۶۷۵ دلار بوده که از رقم معمولی فروش آن به میزان ۱۵۰ دلار کم تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا