اخبار

اپل پچ خود را برای مقابله با ‘Error 53’ منتشر کرد

حتما این روزها خیلی درباره باگ های به وجود آمده در محصولات اپل شنیده اید،مخصوصا Error 53” که آیفون شما را به یک تکه فلز بی مصرف تبدیل می کند.این خطا شعار اپل که “ما آشغال تولید نمی کنیم” است، را زیر سوال می برد.شرکت اپل هم برای مقابله با این مشکل بیکار ننشسته است و تدبیرهایی را اندیشیده است.
در اوایل این ماه گاردین خبر داد که کاربرانی که دکمه های صفحه اصلی یا نمایشگر آنها توسط تکنسین های عادی تعمیر شده است،دسگاههایشان توسط “Error 53” از کار افتاده است.این خطا زمانی برای آیفون رخ می دهد که دستگاه کابل جایگزین در حال اجرا در دکمه خانه، را نشناسد،این عدم شناسایی دستگاه را به یک حلقه بوت وحشتناک می برد.در روز پنجشنبه اپل اعلام نمود که آپدیت iOS 9.2.1 برای مقابله “Error 53” انجام خواهد شد.
با توجه به جنجال های اخیر،اپل بیانیه زیر را برای TechCrunch صادر نموده است:
برخی دستگاههای مشتریان پس از تلاش برای آپدیت iOS و یا بازگردانی کردن از طریق iTunes سیستم عاملهای مک یا ویندوز ، پیام ‘Connect to iTunes’ را نمایش می دهد.این اتفاق به عنوان Error 53 در iTunes گزارش شده است و زمانی رخ می دهد که دستگاه از پس تست امنیتی بر نیاید.این تست برای حصول اطمینان از کارکرد درست Touch ID دستگاه،قبل از وارد بازار شدن آن،طراحی شده است.
امروز یک آپدیت نرم افزاری ارائه شده است که کاربرانی که با این پیغام خطا مواجه شده اند،بتوانند دستگاه خود را به راحتی و با استفاده از iTunes سیستم عامل های مک و یا ویندوز بازیابی کنند.
ما برای مشکل پیش آمده پوزش می طلبیم، این عملیات برای تست کارخانه ای طراحی شده بود و قرار نبود که برای مشتریان ما مشکلی را ایجاد کند. مشتریانی که برای جایگزینی دستگاه خود تحت تاثیر این مشکل، خارج از گارانتی هزینه ای را پرداخت نموده اند، برای بازپرداخت می توانند با AppleCare تماس حاصل فرمایند.
کسانی که دستگاهشان از کار افتاده و پیغام آپدیت توسط iTunes را دریافت کرده اند،دچار “Error 53” مشکل شده اند.اگر دستگاه شما با این مشکل روبرو شد،فقط دستگاه خود را به iTunes متصل کنید تا پچ مشکلات و باگها را برطرف نماید.
 
منبع:ENGADGET

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا