اخبار

با پرداخت یک دلار یک آیفون ۶s صاحب شوید!!

خرید گوشی های شرکت اپل به دلیل قیمت بالای آن ها همیشه برای تمامی افراد مقدور نبوده است،مخصوصا در کشور ما که گوشی های آیفون در مقایسه با قیمت های جهانی گران تر فروخته می شوند.
همچنین بعد از ارائه گوشی های جدید این شرکت،در ۵ یا ۶ ماه اول با قیمت های نجومی آن ها رو به رو می شویم که تعداد افراد متمایل به خرید آن ها را کمتر و کمتر می کند.اما این بار پرچمدار جدید این شرکت،یعنی آیفون ۶s را نه با قیمتی کمتر از حالت عادی،بلکه تنها با پرداخت ۱ دلار خریداری کنید.
 
شرکت Best Buy در اقدامی جالب و بسیار متفاوت، گوشی iPhone 6s و همچنین iPhone 6 را با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت تنها با قیمت یک دلار و در حالت قراردادی به فروش می‌رساند.
جالب است بدانید iPhone 6s با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی با قیمت ۱۹۹ دلار و گوشی iPhone 6 با همین میزان حافظه با قیمت ۹۹ دلار در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد،اما فروشگاه اینترنتی بست‌ بای به قولی چوب حراج به اموال خود زده و تنها با پرداخت یک دلار شما را صاحب یک گوشی آیفون می کند،آن بهترین نوع آن
 
کاربر با پرداخت یک دلار این تلفن‌های همراه هوشمند را در یک قرار داد دو ساله تهیه می کند.
گفتنی است رنگ های ارائه شده از سوی این فروشگاه اینترنتی برای iPhone 6s طلایی، نقره‌ای، خاکستری و رز گلد و برای iPhone 6 تنها رنگ خاکستری است.
نکته بسیار جالب و شگفت انگیز در مورد این تخفیف استثنایی این است که کاربران آیفون‌های قبلی مانند iPhone 5 می توانند گوشی های خود را به این فروشگاه برده و آن را با iPhone 6 و یا iPhone 6s تعویض کرده و در مقابل یک کارت هدیه‌ی ۲۰۰ دلاری از بست بای دریافت کنند.
منبع : cnet

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا