اخبار

این تصویر احتمالا تصویر نهایی میزو پرو ۶ خواهد بود !

Meizu Pro 6 یکی ازگوشیهای هوشمند بالارده‌ای است که شایعات زیادی پیرامون آن وجود دارد. اکنون تصویری از پرچمدار جدید میزو منتشر شده که احتمالا تصویر نهایی این محصول است.
 
شایعات زیادی درباره پرچمدار جدید میزو وجود دارد. ما تا به حال تصاویر زیادی را نیز در ارتباط با این تلفن هوشمند دیده ایم که هر کدام ادعا می‌کردند تصویر محصول نهایی هستند که البته این کمپانی تمامی تصاویر را رد کرده است. در دو تصویر تازه انتشار یافته از این تلفن هوشمند، شاهد خطوط آنتن در قسمت زیری این محصول هستیم. این به نظر می‌رسد میزو پرو ۶ به یک قسمت پلاستیکی در قسمت زیری مجهز است که شاهد حضور آن در هیچ‌جای دیگر این گوشی نخواهیم بود.
اکثر تصاویری که ما از این محصول دیده‌ایم تقریباً شبیه به هم بوده اند و تفاوت زیادی بین آنها نبوده است. این درحالیست که رونمایی از پرچمدار جدید میزو حداقل تا سه ماهه سوم سال جاری اتفاق نخواهد افتاد، مگر آنکه میزو قصد داشته باشد تا چرخه عرضه خودش را دستخوش تغییراتی کند. به هر حال روز گذشته تصویری از این گوشی منتشر شد و دست به دست می‌چرخد که شاید می‌توان گفت تصویر نهایی این محصول باشد. بر اساس این تصویر، طراحی میزو پرو ۶ نسبتاً شبیه به مدل‌های MX5 و Pro 5 این کمپانی بوده که البته مجهز به صفحه نمایش منحنی نیز شده است. بار دیگر ما شاهد کلید فیزیکی هوم در زیر صفحه نمایش هستیم. اما اگر به کناره‌های این تلفن نگاه کنید، کلیدهای فیزیکی مربوط به ولوم و پاور را مشاهده نخواهید کرد. این سوال پیش می‌آید که چنین کلید‌هایی پس چه خواهند شد؟ در این بین تنها فرضیه ای که به ذهن می‌رسد، ادغام کردن کلید‌های ذکر شده با کلید فیزیکی هوم است که ممکن است شاهد یک کلید چندکاربره در این تلفن هوشمند باشیم. هرچند که باید تا معرفی رسمی منتظر بود تا وضعیت این کلیدها را دید.
پیش از این میزو تأیید کرده بود که پرچمدار جدیدشان پرو ۶ به یک تراشه ۶۴ بیتی و ۱۰ هسته‌ای Helio X20 و یک صفحه نمایش Full HD حساس به فشار مجهز خواهد بود. این انتظار می‌رود که به زودی شاهد درز مشخصات بیشتری از این تلفن هوشمند پرقدرت باشیم.

Meizu-PRO-6-leak_65

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا