اخبار

تماشا کنید: مقایسه سرعت iOS 9 بر روی آیفون ۶ در برابر Android M بر روی نکسوس ۶


 
 
 
اندروید M و نسخه جدید سیستم‌عامل موبایل اپل که از آن با نام ۹ iOS یاد می‌شوند در مرحله بتا یا همان آزمایشی هستند؛ اما این امر مانع نمی‌شود تا در همین ابتدای راه مورد آزمایش قرار نگیرند، به همین منظور یکی از کاربران یوتیوب مقایسه‌ای بین سرعت iOS 9 بر روی آیفون ۶ و سرعت اندروید M بر روی نکسوس ۶ انجام داده است.
 
 
کاربر یوتیوب با نام Adrian Isen ویدئوی جالبی در خصوص مقایسه سرعت نسخه جدید دو سیستم‌عامل معروف موبایل انجام داده است. در این آزمایش از iOS 9 و اندروید M که هر دو به صورت آزمایشی منتشر شده‌اند برای بررسی سرعت این دو سیستم‌عامل استفاده شده است.
 
در این آزمایش آیفون ۶ که از نسخه بتای iOS 9 بهره گرفته نسبت به نکسوس ۶ سریع‌تر بوت می‌شود، اما نکسوس ۶ اپلیکیشن‌ها را سریع‌تر اجرا می‌کند. ناگفته نماند که دیرتر باز شدن اپلیکیشن‌ها در آیفون ۶ نسبت به نکسوس ۶ ممکن است به دلیل انیمیشن‌های به کارگرفته شده در رابط کاربری iOS 9 باشد.
 
 
دستیار صوتی Google Now نیز در نکسوس عکس‌العمل‌های سریع‌تری نسبت به دستیار صوتی iOS دارد. همان‌طور که ذکر شد، هر دو نسخه این سیستم‌عامل‌های معروف موبایل در مرحله بتا به سر می‌برند و با این حساب احتمال می‌رود تا نتیجه این آزمایش در نسخه نهایی کمی متفاوت باشد.
 
انتظار می‌رود نسخه نهایی iOS9 و اندروید M تا اوایل زمستان به صورت رسمی منتشر شود. پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی مقایسه سرعت iOS 9 بر روی آیفون ۶ در برابر سرعت Android M بر روی نکسوس ۶ را به تماشا بنشینید:
 
 
 
 
[aparat]GlS7X[/aparat]  
 
 
 
فارنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا