اخبار

سامسونگ به دنبال توسعه سامسونگ پی در بازار همراه‌های میان رده

سامسونگ به دنبال توسعه سامسونگ پی در بازار همراه‌های میان رده

سامسونگ پی

کمپانی سامسونگ به‌احتمال‌زیاد در آینده‌ای نه‌چندان دور پلتفرم پرداخت موبایلی خود که سامسونگ پی (Samsung pay) نام دارد را بر روی بسیاری از دستگاه هوشمند برند خود راه‌اندازی خواهد کرد به‌این‌ترتیب برای داشتن این فناوری بر روی دستگاه خود نیازی به داشتن جدیدترین تلفن‌های همراه سامسونگ نخواهید داشت.

بازارهای کشورهای درحال‌توسعه که در آن‌ها شمار تلفن‌های همراه خوش قیمت و میان رده در حال افزایش است، بازارهایی هستند که سامسونگ به‌تازگی آن‌ها را مورد هدف خود قرار داده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع خبری معتبر، به‌احتمال‌زیاد کشور هندوستان به‌عنوان مرکز آزمون‌وخطا برای این فناوری انتخاب شده است.

تنها چیزی که برای استفاده از فناوری سامسونگ پی بر روی تلفن همراه هوشمند نیاز است داشت یک پین کد برای شناسایی کردن تراکنش‌هاست و به‌این‌ترتیب نیازی به داشتن حسگر اثرانگشت در آن وجود ندارد. علاوه بر این شرکت سامسونگ هم‌اکنون برای پشتیبانی از این سرویس در حال مذاکره با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت در سراسر هندوستان است.

اگر همه‌چیز مطابق برنامه پیش برود، به‌زودی کاربران کشور هندوستان این فناوری را بر روی دستگاه‌های جدید سامسونگ خود دریافت خواهند کرد و با روش جدیدی در پرداخت‌های خود به هنگام خرید کالا آشنا خواهند شد.

علاوه بر این یکی از فوایدی که سامسونگ پی نسبت به دیگر فناوری‌های مشابه نظیر اپل پی دارد این است که فناوری یاد شده می‌تواند از فناوری انتقال امن مغناطیسی (فناوری به‌کاررفته در کارت‌های اعتباری) استفاده کند.

به‌این‌ترتیب و با توجه به عرضه کردن ویژگی‌های از این دست برای کاربران بازارهایی نظیر کشور هندوستان، مخاطب بسیار زیادی را به خود جلب می‌کند به‌ویژه که در حال حاضر نزدیک به ۸۵ میلیون دستگاه سامسونگ در کشور هندوستان در حال استفاده است. به‌این‌ترتیب می‌توان انتظار داشت که ارائه چنین فناوری‌هایی فروش تلفن‌های هوشمند سامسونگ در بازار هندوستان را بیش‌ازپیش تقویت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا