اخبار

سامسونگ گلکسی A7 به همراه A5 و A3 احتمالا در پایان سال جاری میلادی معرفی و عرضه شوند

امروز در خبرگزاری‌ها، گزارشی مبنی بر این موضوع منتشر شد که نسخه جدید گلکسی A5 در دو بنچمارک مختلف خودنمایی کرد. به نظر می‌رسد رویه قبلی سامسونگ مبنی بر معرفی همزمان سه گوشی سامسونگ گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 امسال نیز ادامه خواهد داشت. در صورت درست بودن این فرضیه و بر اساس اخبار منتشر شده در SamMobile، در صورت تأیید عرضه گلکسی A5 نسخه ۲۰۱۷، دو نسخه دیگر نیز همراه با آن عرضه خواهند شد.
براساس این اخبار، شماره سریال سامسونگ گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 به ترتیب SM-A720F و SM-A520F و SM-A320F خواهند بود. همانطور که قبلا مطلع شدیم، نسخه جدید سامسونگ گلکسی A5 (مدل ۲۰۱۷) پردازنده‌ای قوی‌تر، مقدار رم بیشتر و باتری بهتری نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت که تغییرات آن چشمگیر هستند. هنوز اطلاع دقیقی از مشخصات احتمالی دو مدل دیگر از خانواده سری A سامسونگ نداریم، اما دور از انتظار نیست که این تغییرات چشمگیر در گلکسی A7 و A3 نیز مشاهده شوند.
سامسونگ شرکتی است که به ایجاد تغییرات اساسی در گوشی‌های پرچمدار خود معروف بوده و همیشه بازار را پر از محصولات خود کرده است. گوشی‌های سری A سامسونگ نیز با قیمت مناسب و ساختار منحصر به فردی که دارند، انتظاراتی که قریب به اتفاق کاربران از یک گوشی هوشمند خواهند داشت را برطرف کرده و حالا با موج سوم خود، در راه بازار قدم خواهند گذاشت.
اطلاع دقیقی از اینکه گوشی‌های گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 در چه تاریخی در فروشگاه‌ها عرضه خواهند شد در دست نیست. مدل‌های ۲۰۱۶ این گوشی‌ها پس از معرفی در دسامبر ۲۰۱۵، اوایل ژانویه ۲۰۱۶ (دی ماه ۹۴) وارد بازار شدند. اگر سامسونگ به عادت سنتی خود مبنی بر چرخه سالانه معرفی محصولاتش پایبند باشد، احتمالا اواخر سال جاری میلادی (آذر و دی ۹۵) شاهد معرفی و عرضه این سه‌گانه از محصولات سامسونگ باشیم.
 
منبع :phonearena
 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا