اخبار

عکسهای Samsung Galaxy Alpha وجود صفحه ی 4.7 اینچی را تایید میکنند

به نظر میرسد برای نخستین بار میتوان یک بررسی از اسمات فون معرفی نشده ی سامسونگ Galaxy S5 Alpha که به ( Galaxy S5 F ) معروف شده است ،داشت که به انتظار میرود اسمارت فون پرمیوم بعدی سامسونگ باشد.
عکس های زنده ی این گوشی از دو منبع متفاوت فاش شده اند: SamMobile و وبسایت ویتنامی Tihnte . عکسها نشان میدهند که این اسمارت فون کاملا از Galaxy S5؛5.1 اینچی کوچک تر است و یک طراحی متفاوت دارد اگرچه عناصر اصلی طراحی مشابه است ( مثل پوشش منفذ دار پشتی ) بنا به گفته ی SamMobile این اسمارت فون دارای یک صفجه نمایش 4.7 اینچی است . هنوز اطلاعی در مورد رزولوشن پیکسلی آن دردسترس نیس . کیفیت صفحه آن بین QHD و FHD خواهد بود . که ما امیدوارم کیفیت صفحه این گوشی FHD باشد جون گوشی با صفحه ای به این بزرگی و کیفیت QHD زیاد جالب نخواهد بود .
به نظر میرسد که این اسمارت فون یک فرام آلومینیومی دور بنده خود دارد ، و از ویژگی های دیگر این گوشی اسکنر اثر انگشت و 32 گیگ حافظه داخلی غیر قابل ارتقا است . با یک نگا میتوان گفت که این اسمارت فون پاسخی از سامسونگ به اپل برای ایفون 6 4.7 اینچی است ، که احتمالا در سپتامبر ریلیز خواهد شد . و در مورد ریلیز احتمالا Galaxy Alpha در آگوست معرفی خواهدشد( البته هنوز تایید نشده است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا