اخبار

فاش شدن عکس‌هایی از گوشی هواوی ATH-AL00

فاش شدن عکس‌هایی از گوشی هواوی ATH-AL00,گوشی هواوی ATH-AL00,هواوی ATH-AL00,Huawei ATH-AL00,دوربین,عکس‌ها,سایت خبری موبایلستان

به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت زومیت در خصوص خبری جدید از فاش شدن عکس‌هایی از گوشی هواوی ATH-AL00 خبر داده است ، شواهد پیداست طراحی این گوشی مهم‌ترین ویژگی آن خواهد. در حالی که پنل جلوی گوشی ساده به نظر می‌رسد، قاب پشت این گوشی خاص است چرا که مجهز به دوربینی است که آن طور که در عکس‌ها دیده می‌شود می‌تواند در جای خود حرکت کند. دوربین این گوشی در باکسی مستطیل شکل قرار گرفته که کمی از قاب پشتی بیرون زده است و به نظر لنز آن قابلیت حرکت در باکس خود را دارد.

به علاوه می‌توان در سمت راست گوشی دکمه‌ای را مشاهده کرد که عملکرد شاتر دوربین را خواهد داشت و همچنین گفته می‌شود که این دکمه مجهز به حسگر اثر انگشت نیز خواهد شد.
در وبسایت TENAA دو نسخه از این گوشی ثبت شده‌اند که نام نسخه‌ی دیگر که به نظر نسخه‌ی بالارده‌ی این گوشی خواهد بود، ATH-AL00H است. به نظر می‌رسد هواوی قصد دارد طبق روالی که در سال جاری در پیش گرفته است دو نسخه از این گوشی که یکی بالارده و دیگری ارزان قیمت خواهد بود، معرفی کند.
منبع : zoomit.ir

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا