اخبار

قیمت سونی اکسپریا ایکس زد برابر با ۷۰۰ دلار خواهد بود

همان طور که می‌دانید گوشی هوشمند اکسپریا ایکس زد ماه گذشته توسط سونی معرفی شد. این گوشی جایگزین اکسپریا ایکس پرفورمنس به حساب خواهد آمده و پرچمدار جدید این کمپانی ژاپنی معرفی خواهد شد. هر چند مدت زمان شارژ کامل آن واقعا ناامید کننده بود. اما هم اینک سوال بسیاری از کاربران و خریداران این است که قیمت سونی اکسپریا ایکس زد در بازارهای فروش به چه صورت خواهد بود؟

اکسپریا ایکس زد از تاریخ دوم ماه اکتبر (مصادف با ۱۱ مهر ماه) در بازارهای فروش منطقه امریکا قابل خریداری خواهد بود. از طرفی این گوشی پرچمدار توسط فروشگاه های خرده فروشی بزرگ و مشهوری همچون آمازون و بست بای به فروش خواهد رسید. قیمت سونی اکسپریا ایکس زد معادل ۶۹۹٫۹۹ دلار در نظر گرفته شده است. البته مسلما با پرداخت این هزینه، نسخه آنلاک اکسپریا ایکس زد را خریداری خواهد کرد. این نسخه از خطوط GSM پشتیبانی کرده و از این رو می‌توانید از اپراتورهایی همچون AT&T و T-Mobile در این حوزه استفاده کنید.

همان طور که می‌دانید شرکت سونی در کنار گوشی پرچمدار جدید خود، از اکسپریا ایکس نیز رونمایی کرد. احتمالا طی پیش فروش سونی اکسپریا ایکس زد، شاهد قرار گیری اکسپریا ایکس نیز در فروشگاه ها به منظور خریداری باشیم. هر چند بر اساس موارد فاش شده، این نسخه کوچکتر، زودتر، در تاریخ ۲۵ام ماه سپتامبر (چهارم مهر) برای فروش قرار خواهد گرفت. متاسفانه نسخه ای از سونی اکسپریا ایکس زد که به منطقه امریکا عرضه می‌شود، فاقد حسگر اثر انگشت بوده و از این رو برای این شرکت یک روند تاسف بار به حساب خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا