اخبار

لانچر اندروید ۷ را از اینجا دانلود کنید

 این لانچر برای دانلود در اینترنت قرار گرفته و می‌توانید با نصب آن از اندروید نوقا قبل از معرفی رسمی، لذت ببرید. اگر شما از لانچرهای دیگر مانند Nova استفاده می‌کنید، با آپدیت می‌توانید ظاهری مانند لانچر جدید گوگل را تجربه کنید.

فایل APK قرار گرفته در اینترنت، فایل رسمی منتشر شده توسط گوگل نیست و حتی نام انتخابی برای آن نیز رسمی نیست و فقط از عنوان “لانچر نکسوس” برای این فایل استفاده شده است. اگر علاقه‌مند به نصب این لانچر هستید، می‌توانید آن را دانلود و بدون نیاز به روت کردن دستگاه خود از آن لذت ببرید، البته برای استفاده کامل از ویژگی‌هایی مانند دکمه کشویی باید دستگاه خود را روت کنید تا این لانچر به عنوان یک برنامه سیستمی نصب و شناخته شود.

اگر شما دستگاه خود را روت کنید، می‌توانید آن را به صورت دستی و با برنامه‌هایی مانند مدیریت فایل ES یا Root Explorer نصب کنید. دوباره بر این موضوع تاکید می‌کنیم که برای استفاده کامل از آن باید حتما دستگاه خود را روت کنید. در این لانچر جدید برای دسترسی به لیست برنامه‌های خود باید دست خود را از پایین نمایشگر به بالا بکشید و دیگر مانند قبل دکمه‌ای مجزا برای آن در نظر گرفته نشده است.

این برنامه دارای باگ‌ها و مشکلاتی نیز هست برای مثال اگر با لمس طولانی مدت صفحه خواهان تغییر تصویر پس‌زمینه باشید، شاید برنامه بسته شود. کاربران همچنین با نصب، به این موضوع پی خواهند برد که لیست برنامه‌ها در این لانچر عمودی با تصویر پس‌زمینه است و در کنار آن یک نوار لغزان برای بالا و پایین بردن لیست برنامه‌ها وجود دارد، علاوه بر آن برنامه‌ها بر حسب حروف الفبا چیده شده و در بالای آن‌ها دکمه‌ای برای جستجو در میان نرم‌افزارهای نصب شده وجود دارد. می‌توانید این لانچر را از اینجا دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا