اخبار

منتظر عرضه رنگ قرمز وان پلاس ۳ نباشید!

چندی پیش تصویری از رنگ قرمز وان پلاس ۳ (OnePlus 3) بر روی وب‌سایت رسمی این کمپانی قرار گرفت. اما امروز مسئولین این شرکت چنین اتفاقی را حاصل اشتباه مسئولین سایت می‌دانند و می‌گویند که وان پلاس هیچ برنامه‌ای برای عرضه پرچم‌دار خود در رنگ قرمز ندارد. هرچند که به‌زودی رنگ‌های طلایی نرم و نوک مدادی به خط تولید این محصول اضافه خواهد شد
برای جبران تمامی کم و کاستی‌های وان پلاس ۲، کمپانی چینی وان پلاس سومین نسل از این گوشی‌های هوشمند خود را با نام وان پلاس ۳ عرضه کرد. این محصول به‌جز صفحه نمایش معمولی خود و برخی از مسائل دیگر که چندان هم مهم نیست، دارای برچسب قیمت ۴۰۰ دلاری بوده که می‌تواند برای محصولی حاوی سخت افزار قدرتمند بسیار مناسب باشد. در میان شور و هیجان عرضه این گوشی هوشمند، گزارش‌هایی اخیراً به گوش می‌رسید که خبر از عرضه رنگ قرمز وان پلاس ۳ می‌داد و این قضیه می‌توانست برای خیلی از علاقه‌مندان به تکنولوژی و تلفن‌های هوشمند جذاب باشد. با این حال کمپانی وان پلاس رسماً خبر عرضه رنگ قرمز وان پلاس ۳ را انکار کرده است. رنگی که ما حتی تا بدین لحظه چندین رندر مختلف را نیز از آن دیده‌ایم.
بدون شک رنگ قرمز بیش از حد برای برخی از ما طعم و مزه خاصی خواهد داشت که ما را به استفاده از آن دور می‌کند؛ اما در این بین برخی از مصرف کنندگان نیز وجود دارند که از رنگ‌های کهنه گوشی‌های هوشمند خسته شده‌اند و قصد دارند صاحب یک هندست با رنگ شاد باشند. آن‌گونه که در رندرهای رنگ قرمز وان پلاس ۳ (OnePlus 3) دیده شده بود، این محصول می‌توانست با ظاهر زیبایی که دارد و ترکیب رنگ قرمز بدنی اصلی با خطوط آنتن فلزی قسمت پشتی نمای منحصر به فردی را داشته باشد.
عدم عرضه رنگ قرمز وان پلاس 3
تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید چند روز قبل منتشر شد ولی ظاهراً تنها در قالب یک عکس باقی خواهد ماند. این رندر خبر از عرضه یک رنگ جدید از این گوشی هوشمند می‌داد که حتی در وب‌سایت رسمی وان پلاس نیز آن را مشاهده کرده بودیم. اما ظاهراً مسئولین این سایت مرتکب اشتباهی شده‌اند؛ چراکه وان پلاس اعلام می‌کند تولید رنگ قرمز وان پلاس در دستور کار آن‌ها نخواهد بود و هیچ برنامه‌ای برای عرضه پرچم‌دار خود در این رنگ ندارند.
عدم عرضه رنگ قرمز وان پلاس 3
در اخبار دلگرم کننده دیگری که از سوی این کمپانی به گوش می‌رسد، اضافه شدن رنگ «طلایی نرم» و «نوک مدادی» به خط تولید گوشی‌های هوشمند وان پلاس ۳ است که در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم شاهد آن باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا